Puikiai Regionų krepšinio lygos B diviziono Vidurio Lietuvos grupėje rungtyniauja jaunieji Kėdainių krepšininkai.  Kastyčio Kundroto auklėtiniai šiame sezone dar nepatyrė pralaimėjimo kartėlio – šventė dešimt pergalių iš tiek pat galimų.

Jaunieji Kėdainių krepšininkai paskutinį kartą džiaugėsi triuškinančiu rezultatu įveikę kaišiadoriečius.

Jaunieji Kėdainių krepšininkai paskutinį kartą džiaugėsi triuškinančiu rezultatu įveikę kaišiadoriečius.

Paskutinį kartą „SC – Nevėžis“ rezultatu 106:71 sutriuškino „Kaišiadorių ekipą, o dieną prieš tai rezultatu 90:73 įveikė KA „Snaiperio“ krepšininkus.

Jaunųjų Kėdainių krepšininkų treneris K. Kundrotas džiaugiasi auklėtinių pasiekimais: „Tikrai smagu, kad turime tokį puikų sezoną. Tikrai dirbame daug ir turime labai didelį krūvį. Be šių pirmenybių dalis žaidėjų žaidžia Moksleivių lygoje ir taip pat skina vien pergales. Dar turime rimtas rungtynes rajono pirmenybėse. Taip kad pasitaiko dienų, kai tenka  sužaisti ir po dvejas rungtynes. Galiu tik girti krepšininkus, kad jie netingi, daug dirba.

Matyt,  žengėme teisingą žingsnį, kai šįmet atnaujinome komandą tais žaidėjais, kurie kiek vyresni negu Sporto centro auklėtiniai, bet vis dar nepamiršę krepšinio. Tokiu deriniu subūrėme tikrai šaunią ir kovingą komandą.“

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.