Lietuvos regionų krepšinio lygos A diviziono pirmenybėse savaitgalį svarbią pergalę iškovojo Kėdainių SC-„Ateitis“ (8/6) ekipa. Rezultatu 78:68 (21:13, 27:16, 9:26, 21:13) kėdainiečiai namuose palaužė Ukmergės „Olimpo“ (5/10) pasipriešinimą.

Antrojo kėlinio pabaigoje už ginčus su arbitrais iš aikštės buvo išvytas „Olimpo“ strategas Šarūnas Ciparis, o be trenerio likę ukmergiškiai trečiajame kėlinyje užkūrė tikrą pirtį aikštelės šeimininkams. „Olimpas“ trečiąjį kėlinį laimėjo 26:9 ir praktiškai panaikino 19 taškų persvarą, kurią per du kėlinius buvo susikrovę Gedimino Butkaus auklėtiniai.

Tačiau perlaužti rungtynių svečiams nepavyko – savo pajėgas mobilizavę kėdainiškiai išplėšė pergalę 10 taškų skirtumu.

Kėdainių komandai 22 taškus pelnė Laurynas Danielius. 17 taškų į pergalės kraitį pridėjo Armandas Plintauskas. Povilas Dambrauskas atkovojo 14 kamuolių ir surinko 22 naudingumo balus, o Vainius Steponavičius atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Svečių komandoje rungtyniaujantis kėdainietis Ignas Lukošius šiose rungtynėse savo komandai atkovojo 11 kamuolių.

Kitas RKL A diviziono rungtynes Kėdainių SC-Ateitis” turi žaisti sausio 14 d., penktadienį, 19 val. Kėdainių sporto centro salėje (Parko g. 4, Vilainiai). Varžovas – Prienų Labas Gas”-KKSC (5/10).

Sausio 15 d., šeštadienį, SC-Ateitis” tvarkaraštyje – rungtynės Kaune (KTU chemijos rūmų sporto salė, Radvilėnų pl. 19) su KTU (4/11) komanda. Pradžia 16 val.

Žiūrovams privalu: turėti galiojantį galimybių pasą; visiems be išimties (jeigu jie nėra komandos žaidžiantys nariai), tinkamai dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines kaukes, dezinfekuotis rankas.

Titulinėje nuotraukoje: P. Dambrauskas rungtynėse su „Olimpu“ atkovojo 14 kamuolių. (RKL nuotr. Fotgrafas Saulius Čirba)