Lietuvos regionų krepšinio lygos A diviziono pirmenybėse savaitgalį svarbią pergalę iškovojo Kėdainių SC-„Ateitis“ (8/6) ekipa. Rezultatu 78:68 (21:13, 27:16, 9:26, 21:13) kėdainiečiai namuose palaužė Ukmergės „Olimpo“ (5/10) pasipriešinimą.

Antrojo kėlinio pabaigoje už ginčus su arbitrais iš aikštės buvo išvytas „Olimpo“ strategas Šarūnas Ciparis, o be trenerio likę ukmergiškiai trečiajame kėlinyje užkūrė tikrą pirtį aikštelės šeimininkams. „Olimpas“ trečiąjį kėlinį laimėjo 26:9 ir praktiškai panaikino 19 taškų persvarą, kurią per du kėlinius buvo susikrovę Gedimino Butkaus auklėtiniai.

Tačiau perlaužti rungtynių svečiams nepavyko – savo pajėgas mobilizavę kėdainiškiai išplėšė pergalę 10 taškų skirtumu.

Kėdainių komandai 22 taškus pelnė Laurynas Danielius. 17 taškų į pergalės kraitį pridėjo Armandas Plintauskas. Povilas Dambrauskas atkovojo 14 kamuolių ir surinko 22 naudingumo balus, o Vainius Steponavičius atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Svečių komandoje rungtyniaujantis kėdainietis Ignas Lukošius šiose rungtynėse savo komandai atkovojo 11 kamuolių.

Kitas RKL A diviziono rungtynes Kėdainių SC-Ateitis” turi žaisti sausio 14 d., penktadienį, 19 val. Kėdainių sporto centro salėje (Parko g. 4, Vilainiai). Varžovas – Prienų Labas Gas”-KKSC (5/10).

Sausio 15 d., šeštadienį, SC-Ateitis” tvarkaraštyje – rungtynės Kaune (KTU chemijos rūmų sporto salė, Radvilėnų pl. 19) su KTU (4/11) komanda. Pradžia 16 val.

Žiūrovams privalu: turėti galiojantį galimybių pasą; visiems be išimties (jeigu jie nėra komandos žaidžiantys nariai), tinkamai dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines kaukes, dezinfekuotis rankas.

Titulinėje nuotraukoje: P. Dambrauskas rungtynėse su „Olimpu“ atkovojo 14 kamuolių. (RKL nuotr. Fotgrafas Saulius Čirba)

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.