Nenustatytos tapatybės motociklininkas viešai tyčiojosi iš dviejų patruliuojančių policijos pareigūnų. Neeilinio įžūlumo ir akiplėšiškumo įvykis fiksuotas Kėdainių rajono policijos komisariate.

teisejas-nusprende-kad-senovinis-izeidimo-gestas-nera-pakankama-priezastis-sulaikyti-asmeni-50e6c75dd01cfLiepos 28-ąją gautas Kauno kelių policijos valdybos kelių patrulių kuopos 2-ojo būrio vyriausiojo patrulio L. V. tarnybinis pranešimas dėl asmens chuliganiško elgesio. Jis aiškino, kad liepos 22-ąją, kartu su porininke dirbo tarnybiniu automobiliu, kuriame įrengta greičio matavimo sistema.

Apie 14.30 val. stovint kelyje Nociūnų ribose (kryptyje nuo Kėdainių m.) iš Nociūnų gyvenvietės išvažiavo į pagrindinį kelią policijos pareigūnų automobilio pusės link motociklininkas.

Įsibėgėjęs motociklininkas persirikiavo į priešpriešiniam eismui skirtą eismo juostą ir pravažiuodamas šalia pareigūnų automobilio iškėlęs koją bandė pataikyti į kairįjį galinio vaizdo veidrodėlį.

Nepavykus numušti, motociklininkas pavažiavęs toliau apsisuko ir vėl norėjo važiuoti link pareigūnų, tačiau pamatęs, kad policininkas išlipo, nusuko nuo kelio ir, nuvažiavęs nuo šlaito, sustojo pievoje.

Sustojęs rodė nepadorius gestus.

Prisirinkęs akmenų motociklininkas pradėjo juos mėtyti taikydamas į tarnybinį automobilį ir į pareigūną.

Motociklas buvo krosinis, be valstybinio numerio, baltos spalvos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.