Praėjusią savaitę rajono savivaldybės administracijos pastatas sulaukė statybinių pastolių. Atlikus privalomas konkursų ir darbų pirkimo procedūras čia kuriam laikui darbuosis UAB „Atela“ darbininkai.

Savivaldybės administracijos pastatas sulaukė statybininkų – bus keičiamos suskilusios apšiltinimo plokštės.

Savivaldybės administracijos pastatas sulaukė statybininkų – bus keičiamos suskilusios apšiltinimo plokštės.

„Tai nebus rimti kapitaliniai darbai, bet seniau atlikto apšiltinimo avarinių plokščių keitimas. Praėjo jau kiek laiko nuo pastato apšiltinimo ir kai kurios plokštės suskilinėjo. Jas būtina pakeisti. Tam buvo paskelbtas paslaugos pirkimo konkursas. Jį laimėjo viena Kėdainių bendrovė ir jau pradėjo darbus. Plokščių keitimui yra skirta apie aštuoniolika tūkstančių eurų. Už tas lėšas bus sutvarkyta probleminė galinė ir viena vidinė sienos“, – sakė rajono savivaldybės statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Algimantas Gedgaudas.
Jo teigimu, savivaldybės pastatas pamažu vis atnaujinamas, bet dar turi probleminių taškų: „Beveik visas pastatas yra apšiltintas, likusi tik senosios posėdžių salės dalis. Prieš keletą metų buvo atliktas kosmetinis kabinetų remontas. Pernai tvarkyti rajono vadovų kabinetai. O šiemet atnaujintuose kabinetuose darbą pradėjo Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus specialistai.
Didžiausia savivaldybės administracijos patato bėda – sena šildymo sistema.“

About The Author

Related Posts

3 komentarai

  1. Autorei

    Pasipuošė… Va čia tai „puošmena“. Sugalvok tu man šitaip… O aš galvojau, kad pastoliai reikalingi, kad statybininkai turėtų kuo aukštai saugiai užlipti ir dirbti. Pasirodo, pastoliai statomi, kad pastatas gražiau atrodytų 😀

    Atsakyti
  2. Na> AUTOREI

    Jeigu komentarą dėl žodžio “ pasipuošė“ parašė pradinukas, nieko nuostabaus. Bet jeigu šiek tiek vyresnis žmogus , tada tenka tik apgailestauti.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.