Praėjusią savaitę savivaldybės administracijos darbuotojai trumpam pasijuto tarsi kriminalinio filmo herojai.

Alvydui Blandžiui pavyko išsaugoti Žanetos Mickevičiūtės darbus nuo ilgapirštės kėslų.

Alvydui Blandžiui pavyko išsaugoti Žanetos Mickevičiūtės darbus nuo ilgapirštės kėslų.

Budėtojui Alvydui Blandžiui pro akis nepraslydo įtartinas vienos moters elgesys. „Atėjusi į savivaldybę moteris pasakė, kad turi paimti antrajame aukšte kabančius paveikslus ir juos nunešti į rotušę. Paėmusi paveikslus ji ėjo keistai dairydamasi, lyg skubėdama ir bandė prasprukto pro galines duris. Aš ją pasivijau ir paklausiau, kieno pavedimu ji atlieka tą darbą. Moteriškė pradėjo mėtytis – tai jai liepė Dailės mokyklos, tai Krašto muziejaus direktoriai. Supratau, kad kažkas neaišku“, – incidentą savivaldybėje prisiminė budėtojas A. Blandis. Jam į pagalbą aiškintis situacijos atskubėjo kolegos, Bendrojo skyriaus vedėjas Egidijus Grigaitis, mero patarėja Aušra Malinauskienė.
Paskambinus parodų rengėjams, paaiškėjo, kad niekas niekam neliepė niekur nešti Žanetos Mickevičiūtės darbų, puošiančių savivaldybės administracijos antrąjį aukštą. Netrukus buvo iškviesti policijos pareigūnai. Jie, pirminiais duomenimis, išsiaiškino, kad sulaikytoji moteris ne pirmą kartą pasisavina meno kūrinius. Kiek anksčiau ji išnešė keletą paveikslų iš savivaldybės pastato ketvirtojo aukšto. Dalis dingusių paveikslų rasta vagišės namuose, kiti jau parduoti.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Alma

    Kodėl neviešinama tokios nusikaltėlės pavardė? Reikia, kad visi, visas miestas žinotų. Tada žinotume, ko saugotis. Ir patys vagišiai gal kartais susimąstytų prieš vykdydami nusikaltimą. Ir būtų šiek tiek saugiau.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.