Tokio savaitgalio mieste senokai nebuvo.  Darbo turėjo visos specialiosios tarnybos ir net išminuotojai.

Dėl šašlykų kvietė ugniagesius

Gruodžio 17 d. prieš 20 val. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo teigė, kad Kėdainiuose, Šėtos g., garažų teritorijoje mato liepsną, galimai dega šiukšlės. Bet degė ne jos. Žmonės kepė šašlykus, saugūs atstumai nuo pastatų buvo išlaikyti.

2 000 eurų kyšis neišgelbėjo

Gruodžio 17 d. apie 22.00 val. Kėdainiuose, Sodų g. 35-erių metų vyras, siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo automobilį neblaivus, į alkotesterį pripūtė 2,34 prom.), Kėdainių r. policijos komisariato pareigūnams siūlė 2 000 eurų kyšį. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 227 str. 3 d. ir 281-1 str. 1 d. Už vairavimą neblaiviam ir už siūlymą papirkti pareigūnus teismas gali pasiųsti vyriškį už grotų keleriems metams.

Cukraus fabrike trečiąsyk aptikta mina

Gruodžio 18-osios naktį, 01.41 val. iš policijos pareigūnų  gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Pramonės g., AB-ės „Nordic Sugar Kėdainiai“ teritorijoje įvestas planas „Skydas“, nes vėl buvo aptiktas sprogmuo. Ugniagesiai gelbėtojai kartu su policija ir medikais budėjo įvykio vietoje, kol atvyko išminuotojai. Pastarieji identifikavo, kad rasta 81 mm minosvaidžio mina ir ją neutralizavo cukraus fabriko teritorijos pakraštyje.

Per šį cukrinių runkelių perdirbimo sezoną tai jau trečias į fabriką atkeliavęs sprogmuo. Taip jau sutapo, kad visi radiniai vienodi – Antrojo pasaulinio karo laikus menančios minosvaidžio minos.

Nerimas dėl fejerverkų

Gruodžio 19 d. pirmą valandą nakties pranešta, kad Kėdainiuose, Smilgos g. kieme kažkas dega. Prieš tai buvo leidžiami fejerverkai. Degusias popierines fejerverkų pakuotes užgesino ugniagesiai.

Pavogė kaminą!

Gruodžio 18 d. apie 11.20 val. pastebėta, kad Kėdainiuose, Krantinės g. nuo mansardos pavogtas kaminas. Nuostolius šeimininkai įvertino maždaug 250 eurų.

 „Kėdainių mugės“, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.     

Panašios naujienos