Per pastarąsias tris paras specialiosioms tarnyboms rajone darbo netrūko. Buvo keli gaisrai, bute aptikta negyva moteris.

Birželio 16-ąją, priešpiet, Bendruoju pagalbos telefonu sulaukta pranešimo, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g. iš kaimynės buto sklinda kažkoks kvapas, jaudintasi, kad galėjo sutrikti moters sveikata. Policijos pareigūnams leidus, ugniagesiai turimomis priemonėmis atidarė buto duris ir vidun įleido atskubėjusius medikus. Deja, pastarieji nebegalėjo niekuo padėti. Viduje rastas lavonas. Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą moters mirties priežasčiai nustatyti. Pirminiais duomenimis, 73-ejų metų kėdainietė mirė natūralia mirtimi, ant kūno smurto žymių nebuvo matyti.

Degė šiukšliadėžė, gamtinės atliekos…

Penktadienį, vėlai vakare J. Basanavičiaus g. užsiliepsnojo šiukšliadėžė. 30×30 cm dydžio metalinėje ir plastikinėje šiukšliadėžėje degė šiukšlės. Per minutę ugnis užgesinta. Įvykis tiriamas.

Šeštadienio vakarą ugniagesiams teko skubėti į Justinavos kolektyvinius sodus, nes buvo pranešta, kad Nevėžio g. kažkas dega. Paaiškėjo, kad tai buvo gamtinės atliekos. Užgesinta.

…ir medinė elektros skydinė

Birželio 17-ąją, 19.15 val. pasiekė žinia, kad „Pernaravos sen., Aukštadvario k. Ąžuolų g. dega elektrinė būdelė“. Pasak ugniagesių atstovės spaudai, atviroje teritorijoje ant atramos degė 1×1 m dydžio medinė elektros skydinė. Dielektrinėmis priemonėmis nukirpti laidai. Ugnį su kibiru vandens užgesino gyventojai. Įvykis tiriamas.

Žaibas uždegė šiaudų stirtą!?

Sekmadienio vakarą ugniagesių pagalbos prireikė Truskavos sen., Paežerių k. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo pranešė, kad už kaimo, laukuose, dega šiaudų stirta, kurioje yra apie 600 rulonų. Žmogus teigė, kad ugnis galimai įsiplieskė nuo žaibo iškrovos. Tam, kad ugniagesiams būtų lengviau rasti įvykio vietą, asmuo sakė pasitiksiąs juos prie kaimo pradžios.

„Į gaisravietę atskubėję Okainių komandos ugniagesiai užgesino 5 degusius šiaudų rulonus. Gerai, kad ugnis pastebėta laiku, buvo palyta ir šiaudai buvo sumirkę, priešingu atveju, gaisras galėjo sparčiai išplisti, nes apie 200 m ilgio stirtoje iš viso buvo sukrauta apie 1 000 šiaudų rulonų.

Gesinant liepsnas, ugniagesiams talkino Okainių žemės ūkio bendrovės darbuotojas, kuris atskubėjęs su krautuvu padėjo išsklaidyti degusius šiaudus. Ugniagesiai juos perliejo vandeniu.

Ar šiaudai išties užsidegė nuo žaibo iškrovos, ar buvo kokia kita priežastis, dar tiriama“, – teigė ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Kėdainių mugės“, Kauno PGV ir Kauno apskr. VPK inf.