Keleriškių kaime rastas nušautas šuo (asociatyvi nuotr.).

Keleriškių kaime rastas nušautas šuo (asociatyvi nuotr.).

Rugpjūčio 20-ąją, apie 15.15 val. policijos pareigūnai sustabdė 32 metų vyro automobilį. Jis važiavo neprisisegęs saugos diržo. Norėdamas išvengti atsakomybės, vairuotojas policininkams pasiūlė 15 eurų kyšį. Dėl šio poelgio vyrukas jau leido laiką areštinėje.

Tą pačią dieną į policiją kreipėsi kėdainietė. Ji pranešė, kad savo namuose padėtose rankinėse pasigedo eurų, sidabro dirbinių. Į namą patekta pro nerakintas duris. Žala – 848 eurai.

Turto neteko ir Gudžiūnų seniūnijos gyventoja. Ji rugpjūčio 21-ąją pastebėjo, jog iš jai priklausančios fermos (esančios Vikaičių kaime) dingo grandininio transporterio reduktorius su varikliu, grandinė ir žvaigždinė. Žala 700 eurų.

Rugpjūčio 22-ąją gautas 35 metų Krakių sen. gyventojos pareiškimas, kad apie 2.00 val. ji, po savo 16 metų pažįstamo apsilankymo, savo namuose pasigedo mobiliojo ryšio telefono NOKIA su SIM kortele. Žala – 80 eurų. Įtariamasis ieškomas.

Sekmadienį, rugpjūčio 23-ąją, apie 12.18 val. gautas pranešimas, kad Paežerių kaime (Truskavos sen.), guli vyras, galimai nukritęs nuo motociklo. Nuvykę pareigūnai rado 23 metų Panevėžio rajono gyventoją. Jis dėl žastikaulio lūžio išvežtas į Kauno klinikas.

Sekmadienį fiksuotas ir žiauraus elgesio su gyvūnais atvejis. Apie 16.10 val. Keleriškių kaime 29 metų gyventoja pastebėjo, kad Artojų gatvės lygiareikšmėje sankryžoje guli nušautas jai priklausantis šuo. Įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.