Savaitgalį Kėdainių ugniagesiai skubėjo ne tik į iškvietimus dėl gaisrų, bet ir pagelbėti žmonėms bei gyvūnams.

Sekmadienį, prieš vidurnaktį, vėl liepsnojo šiukšlių konteineriai. 23:28 val. pranešta, kad Pelėdnagių seniūnijos Pašilių kaimo Labūnavos gatvėje dega plastikiniai atliekų konteineriai. Degė 5 šiukšlių konteineriai, keturi iš jų sudegė, vienas apgadintas.

Tą patį vakarą, tik kiek anksčiau, ugniagesiai skubėjo į pagalbą vaikui. 21:30 val. gautas pranešimas, kad Šėtos miestelio Amatų gatvėje vaikas įkišo koją į dviračio rėmą ir negali ištraukti. Vaiko koja išlaisvinta.

Birželio 5 dieną, šeštadienį, 12:32 val., ugniagesiai gavo gyvūnų tarnybos atstovės pranešimą, kad Kėdainiuose, Gegučių gatvėje, tarp stogo ir 5 aukšto daugiabučiame name įstrigo kregždžiukas. Prie stogo angoje įstrigęs kregždžiukas išlaisvintas.

Dar vienas su paukščiu susijęs iškvietimas užfiksuotas birželio 4ąją. 16:08 val. gautas pranešimas, kad Gudžiūnuose, Krakių gatvėje, iš elektrinės pastotės rūksta dūmai, atsitrenkė paukštis, šalia yra mūrinis grūdų sandėlis. Gaisro požymių nebuvo, tik jautėsi svilusių laidų kvapas. Ugniagesiai pabudėjo, kol atvyko ESO darbuotojai.

Parengta pagal Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos informaciją

Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.