Paskutinės birželio dienos Kėdainių rajone nebuvo ramios. Gyventojai ne kartą kvietė į pagalbą specialiąsias tarnybas. Sulaukta pranešimų apie nusiskandinti grasinantį vyrą, apie iš dujų baliono besiveržiančias dujas, galimai degantį kombainą ir ant kelio degusius šiaudų rulonus.

Birželio 28-osios vakarą, 20 val. gautas pranešimas, kad Krakių sen., Užvarčių k., iš dujų baliono teka dujos, žmogus sakė negalintis jo užsukti. Baimindamasis sprogimo, jis balioną išnešė į lauką.

„Atvykus ugniagesiams, balionas buvo lauke, pro vožtuvą šnypštė dujos. Atsukus ventilį dujos nuleistos, sutvarkytas vožtuvas. Galimai balionas buvo perpildytas“, – paaiškino Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Eglė Ruchajienė.

Užstatęs puodą ant viryklės, kažkur išėjo

Šeštadienio vakarą ugniagesiams gelbėtojams pranešta, kad J. Basanavičiaus g., pro 2-ame aukšte esančio buto langą rūksta dūmai.

Ugniagesiai panaudoję ištraukiamas kopėčias pateko į buto vidų. Buto patalpos buvo pridūmintos, atlikta žvalgyba, virtuvėje ant viryklės puode svilo maisto produktai. Puodas nukeltas, išvėdintos patalpos. Bute žmonių nebuvo. Vėliau policijos pareigūnai surado buto savininką.

Pamanė, kad užsidegė kombainas

Sekmadienio pavakare, apie pusę penkių, Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo teigė, kad Vilainių sen., Šventybrasčio k., kelyje dega kombainas, pranešėjas sakė pasitiksiantis ugniagesius.

„Atvykus gaisro nebuvo, iš kombaino bunkerio kilo dulkės. Pranešimas nepagrįstas. Kombainas Clacc Lecsion 770. Kombainas draustas kasko“, – teigė ugniagesių atstovė.

Grasino nusiskandinti

Sekmadienį, 22 val. sulaukta pranešimo, kad sugyventinis eina link Nevėžio upės, yra po tiltu, grasina nusižudyti. Specialiosios tarnybos nedelsdamos išvyko į nurodytą vietą. Laimei, vyras nespėjo įvykdyti savo grasinimų. Jis buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Gesino šiaudų rulonus

Birželio 28-ąją, perpiet, pasiekė žinia, kad Josvainių sen. Vainikų k. Nevėžio g. dega žolė ir šieno rulonas. Ant kelio važiuojamosios dalies degė 2 šieno rulonai. Rulonai išardyti ir užgesinti bei patraukti nuo kelio.

Vienas pranešimas tikras, kitas – ne

Šeštadienį, prieš vidurnaktį, gautas pranešimas Pernaravos sen., Juodgirio k., už Emsi degalinės dega laužas. Ugniagesiams atvykus laukuose užgesintos 1 m² plote degusios šiukšlės.

Sekmadienio vakarą, 22.10 val. pranešta, kad Pelėdnagių sen. Labūnavos k. Urkos g. laukuose kažkas dega, galimai šakos. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, gaisras nepastebėtas.

,,Kėdainių mugės“ ir PAGD prie VRM Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos