Savaitgalį Kėdainiuose nuskambėjo jau trečiasis miesto jubiliejui skirtų renginių savaitgalis. Šį kartą jo akcentai – festivalio „Radviliada 2022” programos dalis: mu­zikinis objektų ir judesio spektaklis „Ko nesusapnavo Radvilos. Sugrįžimų ratas“ bei aktyvaus laisvalaikio renginiai. Miesto šventės rengėjai gyventojus ir miesto svečius kvies bėgti, minti dviratį, šokti bei dalyvauti įvairiose aktyviose veiklose.

Spektaklis „Ko nesusapnavo Radvilos. Sugrįžimų ratas“ Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčioje per savaitgalį buvo parodytas tris kartus. Jame apsilankę kėdainiečiai negailėjo komplimentų spektaklio idėjos sumanytojai, režisierei, projekto vadovei Erikai Usevičiūtei ir kūrybinei komandai.

Spektakliui buvo suburta Kėdainių mieste ir rajone veikiančių menininkų, kūrėjų, atlikėjų komanda ir įtraukti 45 kėdainiečiai-savanoriai, tapę atlikėjais.

„Per visą renginį sukosi mintys – kaip Erikai Usevičiūtei atėjo į galvą ta ar kita scena, kaip ji susapnavo, ko nesapnavo Radvilos. Kai KĖDainiai iki šiol gyrėsi bene vien tik praeitimi, šiame šimtmetyje, pagaliau, kėdainiečiai gali pasigirti kūrėjais, gyventi kaip globalus miestas. Avangardinis ir nesusapnuotas renginys!“ – socialiniame tinkle įspūdžiais dalinosi kėdainietė Justina, o gerų atsiliepimų negailėjo ir kiti žiūrovai.

Savaitgalį veiklos nestigo ir sporto bei aktyvaus laisvalaikio mėgėjams – vyko vakarinis vaikų bėgimas, dviratininkų žygis, Kėdainių bėgimo taurės 3-iasis finalinis etapas, baikerių pasirodymai.

Kitas savaitgalis – jau paskutinis minint Kėdainių miesto 650 metų jubiliejų. Renginių programa – 7 „Kėdainių mugės“ puslapyje.

Šventės akimirkos – Rolano Valionio nuotraukose