Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius nedelsė nė minutės – pirmąją darbo dieną po žinios, kad kėdainiečiai sportininkai Lietuvos bokso čempionate pasiekė puikų rezultatą, iškovodami du aukso ir vien bronzos medalį, pakvietė boksininkus ir jų trenerius išreikšti padėką.

M. Bankauskui dėkota jau už trečiąjį čempiono medalį.

M. Bankauskui dėkota jau už trečiąjį čempiono medalį.

Bokso treneris Bronislovas Šimokaitis prisipažino, kad tokio jaudulio seniai nebuvo jautęs: „Kai Mindaugas su Pauliumi tapo čempionais, o Paulina pasipuošė bronzos medaliu, apsipyliau džiaugsmo ašaromis – pasijutau tarsi devintame danguje. Juk mes pakeitėme Kėdainių bokso istoriją. Dar nebuvo taip, kad viename čempionate kėdainiečiai būtų iškovoję du čempionų titulus.

Ir vyrukai, ir Paulina padarė viską, ką galėjo“, – su šypsena čempionato įspūdžiais dalijosi B. Šimokaitis.

 

P. Zujevas suaugusiųjų čempionu tapo pirmą kartą.

P. Zujevas suaugusiųjų čempionu tapo pirmą kartą.

Mindaugas Bankauskas bokso čempiono titulu džiaugėsi trečią kartą, o Paulius Zujevas, iki šiol buvęs trečias arba antras, čempionu tapo pirmą kartą. Abiems vaikinams kovos nebuvo lengvos. Mindaugas prieš čempionatą sirgo net dešimt dienų ir į ringą kopė vos po kelių treniruočių. Paulius gyvena ir dirba Anglijoje. Pats savarankiškai treniruojasi, o į Lietuvą sugrįžo vos kelioms dienoms ir iškovojo svajonių titulą.

 

 

P. Krasauskaitė krepšinį iškeitė į boksą ir nė kiek nesigaili.

P. Krasauskaitė krepšinį iškeitė į boksą ir nė kiek nesigaili.

Paulina Krasauskaitė bokso treniruotes lanko tik antrus metus ir jau iškovojo lietuvos čempionato bronzos medalį. Iki tol aštuoniolikmetė mergina šešerius metus žaidė krepšinį. „Ne visos mergaitės nori būti princesėmis. Man bokso reikėjo dėl adrenalino ir ekstremalių pojūčio. Vis prašydavau mamos, kad leistų lankyti bokso treniruotes, bet nuolat girdėdavau griežtą ne. Vėliau pagrudravau ir pasakiau, kad bokso man reikia dėl savigynos. Tada sulaukiau tėvų pritarimo. O kai nuėjau pas trenerį Bronių Šimokaitį, tai jis nustebęs paklausė, ar aš durų nesumaišiau, nes vis žaidžiau krepšinį.

Boksas man patinka esu laiminga. Manau, kad po metų gal ir čempionės medaliu pasipuošiu“, – pasitikėdama kalbėjo čempionato prizininkė.

Rajono meras S. Grinkevičius padėkojo visai čempionate dalyvavusiai Kėdainių krašto bokso bendruomenei.

Rajono meras S. Grinkevičius padėkojo visai čempionate dalyvavusiai Kėdainių krašto bokso bendruomenei.

Rajono meras pasveikinęs šauniuosius boksininkus jiems negailėjo gerų žodžių: „Esate mūsų krašto pasididžiavimas. Tiesiog nuostabu, kad pasiekėte puikių rezultatų ir visai Lietuvai dar kartą priminėte apie Kėdainius. Manau, kad dabar jau galime svajoti ir apie Europos, pasaulio ar Olimpinius čempionus.“

Be sportininkų čempionate intensyviai dirbo ir teisėjų brigada – teisėjai Vilmantas bei Tadas Bobinai, Gintaras Šniukšta bei sekretorius Mindaugas Šniukšta.

Lietuvos bokso čempionate Vilniuje į kovas dėl čempionų titulo stojo 75-i boksininkai ir 17-a boksininkių.

Lietuvos bokso čempionatas organizuotas jau 92-ą kartą. Nuo 1923 metų rengiamos pirmenybės neįvyko tik kartą – prasidėjus II pasauliniam karui 1941 metais.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.