Vilma Juškevičienė džiaugėsi, kad vaikų svajonė turėti savą sodą virsta tikrove.

Vilma Juškevičienė džiaugėsi, kad vaikų svajonė turėti savą sodą virsta tikrove.

„Mūsų vaikučiai, kaip ir visi mažieji, yra dideli smaguriai. Tad kiekvieną vasarą ar rudenį džiaugiamės sulaukę dovanų uogų bei vaisių. Jau kuris laikas galvojome, kad tokių gėrybių galėtume užsiauginti patys. Užteko apie tokias svajones užsiminti mūsų namelių bičiuliams ir sulaukėme vaiskrūmių sodinukų. Dabar lieka juos tik pasodinti ir tinkamai prižiūrėti“, – šypsodamasi kalbėjo vaikų globos namų „Saulutė“ direktoriaus pavaduotoja Vilma Juškevičienė. 

Vaidas Avižius „Saulutės“ vaikams atvežė serbentų ir agrastų sodinukų.

Vaidas Avižius „Saulutės“ vaikams atvežė serbentų ir agrastų sodinukų.

Kėdainietis Vaidas Avižius ne vienerius metus draugauja su „Saulutės“ bendruomene. Jis serbentų ir agrastų sodinukų vaikų nameliams parūpino iš savo bei artimų draugų sodų. „Pavasaris pats tinkamiausias laikas sodo darbams ir medelių bei vaiskrūmių sodinimui. Kai vaikų namų darbuotojai pradėjo kalbėti, jog turi vietos pradėti sodinti sodą, tik neturi sodinukų, suskubome jų parūpinti. Juk vaikai, patys pasodinę krūmus, juos atsakingai puoselės ir lauks subrandintų uogų. Kol kas tik graži pradžia. Drauge su vaikais pasodinome serbentų ir agrastų. Jei bus noro, tai parūpinsime ir obelaičių bei vyšnių, o gal ir kokia ir braškių lysvė netruks čia atsirasti“, – sakė kartu su vaikais vaiskrūmius sodinęs V. Avižius.
„Saulutės“ vaikai kaip tikri šeimininkai rūpinosi sodo kūrimu – tardamiesi su pavaduotoja Vilma ir auklėtojomis rinko krūmams vietą. Vyresni berniukai netruko iškasti duobes jiems pasodinti, o mažesnieji sodino krūmelius. „Būtinai tuos krūmus laistysime kiekvieną savaitę. Juk reikia, kad jie prigytų ir negailėtų uogų“, – nešdamos kibirą vandens sakė mergaitės.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.