Kino ir teatro aktoriaus Sauliaus Sipario gyvenimas primena amerikietiškuosius kalnelius. Jame – daug stačių įkalnių ir svaigių nuokalnių. Atradimų ir praradimų. Džiaugsmo ir skausmo. Apie tai pats aktorius kėdainiečiams kalbės rytoj žurnalistės, knygų autorės Jurgitos Lieponės knygos „Saulius Siparis. Fortūna, kekše!“ pristatyme M. Daukšos viešojoje bibliotekoje (Didžiosios Rinkos a. 5). Renginio pradžia 17.30 val.

„Koks yra tikrasis Saulius Siparis? Saulius Siparis apie savo gyvenimą pasakoja atvirai, nevengdamas autoironijos ir neslėpdamas jausmų.

Apie neįtikėtinas savo protėvių istorijas ir artistų dinastijos legendas.

Apie tai, kaip teko vaidinti kitą dieną po mamos laidotuvių, o nuo scenos, kur ji buvo pašarvota, grindų niekas taip ir nenuvalė žvakių vaško.

Apie senojo teatro bohemą, kurios dvasią dar spėjo pajusti, ir pokalbius su teatro mohikanais.

Apie nuotykius Lietuvos kaimuose ir dieną, kai teko atsidurti Sibiro kalėjime.

Apie pirmaisiais nepriklausomybės metais ištuštėjusias teatro sales, kai scena nebemaitino ir teko… kepti bandeles.

Apie Lietuvą užplūdusius pigios darbo jėgos ieškančius kino kūrėjus, kai prieš kameras pats atliko triukus ir šaudė, o vėliau net skrido į Holivudą, tik po kelių dienų grįžo nieko nepešęs.

O moterys? Lakios fantazijos dramaturgo vertas meilės keturkampis, išardęs pirmąją santuoką, skaudžios antrosios skyrybos ir… pirmoji meilė, vėl įsižiebusi po keturiasdešimties metų.

Jis visą gyvenimą laukė savo Fortūnos. Ir vieną dieną ji pasirodė”, – rašoma knygos pristatymo anonse.


Panašios naujienos