Tiesioginiuose merų rinkimuose Kėdainių rajono meru išrinktas „Daumantų“ prekės ženklo ir pagardų įmonės įkūrėjas ilgametis bendrovės vadovas Saulius Grinkevičius – vienas iš 16 kandidatų, kurie už išskirtinius rezultatus akcininkams, darbuotojams ir visuomenei pripažinti geriausiais ir siekia pelnyti geriausiai su vadybos iššūkiais susidorojančio vadovo vardo.

IMG_7318Santūrus ir įžvalgus „Daumantai LT“ įmonės vadovas savo tikslo visada siekia kantriai ir atkakliai, nesiblaško ir įkvepia kitus. Kolektyvas puikiai žino jo vadovavimo principus: nesakyk savo nuomonės pirmas, išklausyk ir girdėk žmones, pažink juos ir jų galimybes, vadovaukis logika, o lemiamu momentu pasikliauk nuojauta. Saulius Grinkevičius sako, kad vadovaudamas gamybinei įmonei nuolat esi kūryboje, kaitoje ir ieškojimuose. Tai amžinas konkursas – vertinti idėjas ir atrinkinėti geriausias.

Laimėjęs pirmą kartą vykusius tiesioginius mero rinkimus ir užėmęs mero postą Saulius Grinkevičius UAB „Daumantai LT“ direktoriaus pareigas patikėjo vienam iš partnerių Robertui Neimontui.

Projektą „Lietuvos verslo lyderiai“, kurio dalis ir yra „Metų CEO“ rinkimai, drauge su partneriu banku „Nordea“ rengia laikraštis „Verslo žinios“.

Balsą už pretendentą galima atiduoti portale vz.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.