Progimnazija intensyviai ruošiasi ateinantiems mokslo metams – jau yra numatyti svarbiausi darbai, kurie po truputį pradedami įgyvendinti: reikiamų mokymosi priemonių užsakymas, tinkamų dirbti mokytojų skaičiaus derinimas, taip pat planuojami atlikti remonto darbai. 

„Ryto“ progimnazijos direktorius A. Stankevičius sakė, kad būsimųjų pirmokų ir penktokų tėveliai jau gali teikti prašymus dėl mokymosi šioje mokykloje.

„Ryto“ progimnazijos direktorius A. Stankevičius sakė, kad būsimųjų pirmokų ir penktokų tėveliai jau gali teikti prašymus dėl mokymosi šioje mokykloje.

Pasak progimnazijos direktoriaus Albino Stankevičiaus, skaičiuojama, kad šioje ugdymo įstaigoje norėtų mokytis 135 būsimieji pirmokai ir 42 būsimieji penktokai. „Tokiu atveju būtų suformuotos 5 pirmos ir 4 penktos klasės“, – sakė jis.

Prašymai jau priimami
Prašymai mokytis progimnazijoje ir dokumentai (gimimo liudijimo kopija ir sveikatos pažymėjimas) priimami nuo balandžio 1 dienos. Prašyme mokytis pirmoje klasėje reikia nurodyti dorinio ugdymo (tikybos ar etikos) pasirinkimą, o prašyme mokytis penktoje klasėje – dorinio ugdymo ir antrosios užsienio kalbos (rusų ar vokiečių) pasirinkimą. Į rūpimus klausimus bus atsakyta per būsimųjų pirmokų ir penktokų tėvų susirinkimus gegužės mėnesį, o taip pat prašymų mokytis priėmimo metu.
Pabrėžiama, kad pirmumo teise į progimnaziją priimami mokiniai, gyvenantys „Ryto“ progimnazijai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje.

Anglų kalba – nuo pirmos klasės
Direktorius pristato ir naujoves, kurios bus įdiegtos nuo kitų mokslo metų. „Svarbiausia artėjančių mokslo metų naujovė – anglų kalbos mokymas nuo pirmos klasės. Tėvams pageidaujant, su pirmokais dirbs anglų kalbos specialistas. Užsiėmimai vyks neformaliojo vaikų švietimo valandomis. Ypač didelis dėmesys bus skiriamas žodinės komunikacijos gebėjimams ugdyti“, – sakė direktorius.
„Ryto“ progimnazijoje esami ir būsimi mokiniai mokysis būtinomis ugdymo priemonėmis, informacine technika ir sparčiuoju internetu aprūpintose klasėse bei kabinetuose. Su mokiniais dirba didelę patirtį turintys pedagogai, savo srities profesionalai.
„Pirmose klasėse dirbs ir du mokytojai, kurie šiuo metu dirba mokyklose-darželiuose „Vaikystė“ ir „Puriena“, – sakė A. Stankevičius.

Biologijos kabinete įrengta aktyvioji klasė mokymosi procesą padaro įdomesnį ir lengvesnį.

Biologijos kabinete įrengta aktyvioji klasė mokymosi procesą padaro įdomesnį ir lengvesnį.

Išplėtotos informacinės technologijos
Gimnazija naujus mokslo metus žada pasitikti ir suremontuotomis klasėmis. „Didžiausias mūsų rūpestis – suremontuoti pirmąsias klases, be to, reikia įsigyti ir baldų. Džiugu, kad darbai jau pradėti. Mūsų svarbiausias tikslas – Rugsėjo pirmąją pradėti be sumaišties, organizuotai“, – pabrėžė A. Stankevičius.
Šioje mokykloje dirba ne tik profesionalūs, aukščiausiais švietimo standartais besivadovaujantys mokytojai, bet ugdymo procesui pasitelkiamos ir informacinės technologijos, kurios patrauklios ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Stengiamasi technologinę bazę nuolat atnaujinti, žengti koja kojon su vis tobulėjančiomis sistemomis.

Testai bus sprendžiami bevieliu ryšiu
„Mokykloje visos ugdomosios erdvės yra aprūpintos projektoriais, kompiuteriais, prie jų yra sumontuotos audiosistemos, kuriomis kiekvienas mokytojas gali naudotis savo reikmėms. Mokykloje yra sumontuota 10 interaktyvių lentų, pastaruoju metu planuojame įsigyti dar vieną. Yra du kabinetai (biologijos ir pradinių klasių), kuriuose yra įrengtos aktyvios klasės. Tai reiškia, kad mokytojai ir mokiniai gali naudotis ne tik moderniais technologiniais įrankiais, bet ir interaktyviomis programomis“, – sakė direktoriaus pavaduotojas ugdymui Antanas Petreikis.
Dar viena mokykloje netrukus būsianti įdiegta naujovė – testai, kuriuos bus galima spręsti elektroniniu būdu, pasitelkiant mokykloje išplėtotą bevielį ryšį.

Dėkoja už pasitikėjimą
„Mus džiugina, kad turime tėvų, kurie atveda savo vaikus ugdyti pas mus, pasitikėjimą. Mokykloje mes stengiamės, kad kiekvienas, net menkiausias darbas būtų atliekamas sąžiningai, tvarkingai, organizuotai ir iki galo“, – kalbėjo „Ryto“ progimnazijos direktorius A. Stankevičius.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.