Praėjusį ketvirtadienį Kėdainių kultūros centras vos talpino visus norinčius sudalyvauti tradicinėje „Ryto“ pagrindinės mokyklos meno šventėje. Šįkart ji buvo pavadinta „Prisiminimų albumas“.

„Ryto“ pagrindinėje mokykloje mokosi per devynis šimtus mokinių, o baigiamojoje meno šventėje šįkart pasirodė apie pusantro šimto bendruomenės meno mylėtojų.

„Ryto“ pagrindinėje mokykloje mokosi per devynis šimtus mokinių, o baigiamojoje meno šventėje šįkart pasirodė apie pusantro šimto bendruomenės meno mylėtojų.

Jį scenoje vartė apie 150 meno mylėtojų. Tarp jų buvo ne tik dabartiniai mokiniai, mokytojai, bet ir mokinių mamos, buvę „Ryto“ mokyk­los moksleiviai.
Koncerte, kurio scenarijų sukūrė Sigita Vievesienė, parodyta visa, ką geriausia per metus išmoko mokyk­los dainininkai, šokėjai ir muzikantai.
„Prieš kelerius metus mes pasukome meno keliu. Tad tikrai turime šaunių mokytojų, kurie paruošia ir gerus šokėjų, ir dainininkų kolektyvus. Mes garsėjame puikiais spektakliais, miuziklais ar koncertais. O baigiamoji meno šventė niekada nepalieka abejingų mūsų bendruomenės narių. Galiu tik apgailestauti, kad ne tik mokyklos, bet ir Kultūros centro salė mūsų pasirodymams jau tampa per ankšta. Manau, kad kitąmet galbūt į areną prašysimės, kad visi galėtume patogiai koncertuoti ir stebėti pasirodymus“, – apžvelgdamas baigiamąjį metų koncertą sakė „Ryto“ pagrindinės mokyklos direktorius Albinas Stankevičius.
Meno šventei „Prisiminimų albumas“ mokinius ruošė Vitutė Dudonienė, Rūta Plučiuvienė, Žydrė Vancevičienė, Laima Žilytė, Vitalija Stankevičienė, Sandra Maliaukaitė.
Šiai šventei dailės ir technologijų parodą rengė Jolanta Adukauskienė, Dalia Pjachnienė, Beata Rimkevičiūtė, Audronė Rudienė ir Audrius Vasiliauskas.

[tribulant_slideshow gallery_id=“92″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.