Rytoj, penktadienį, Kėdainių stadione galutinai paaiškės ar „Optibet Pirma lyga“ pirmenybėse intriga dėl čempionų titulo gyvuos iki pat paskutinio sezono atodūsio, ar karūną anksčiau laiko užsidės Alytaus „Dainava“. Turnyro lentelės kaimynių „Nevėžio“ ir „Dainavos“ mačo rytoj pradžia 18 val.

Likus dviem turams, „Dainavą“, sukaupusią 61 tašką, nuo artimiausio persekiotojo Kėdainių „Nevėžio“ skiria tarsi ir saugus keturių taškų atstumas. Tačiau jau šiandien Kėdainiuose jis gali nusibraukti iki labai trapaus.

Alytiškiai savo pagrindinio konkurento tvirtovėje pradės savotišką finalo mūšį. Jei svečiams, palaikomiems gausios savo sirgalių „Dzūkų tankų“ armijos, pavyks laimėti, jie taps nebepavejami.

„Nevėžio“ pergalės atveju, atomazga kelsis į paskutinį turą. Jame „Dainavos“ laukia išvyka į Šiaulius, o „Nevėžis“ aplankys vieną lygos autsaiderių „Garliavą“.

Lygiųjų atveju, teoriniai pavijimo šansai atsiras „Neptūnui“ (jei paskutines rungtynes „Dainava“ taip pat pralaimėtų, o „Neptūnas“ laimėtų abejas likusias rungtynes, komandos turėtų lygiai taškų ir būtų žaidžiamos auksinės rungtynės).

Kėdainiečiai, 28-ajame ture 1:0 palaužę „Šiaulius“ B, su 57 taškais žengia antroje vietoje. Vis dėlto jie dar nėra užsitikrinę jokios spalvos medalių. „Nevėžiui“ ant kulnų mina Klaipėdos „Neptūnas“ (56 taškai), o teoriškai gali pavyti ir Kauno „Be1 NFA“ bei „Marijampolė City“.

Gerokai per tūkstantį aistruolių palaikė Alytaus komandą paskutinėse sezono namų rungtynėse. „Dainavos“ kapitonas tikisi, kad toks pat sirgalių būrys atvyks jų palaikyti į Kėdainius.

„Nevėžiui“ reikia savo miesto sirgalių palaikymo. Kėdainiečiai, padėkime mūsų miesto komandai pakartoti 2020-ųjų triumfą ir sugrįžti į A lygą.

„Kėdainių mugės“ ir pirmalyga.lt inf.

(FK „Nevėžis“ nuotr.)