Kėdainiečių ir miesto svečių pamėgtas dainuojamosios poezijos festivalis „Ant Nevėžio kranto“ sugrįžta jau 8-ą kartą! Dainos ir poezijos šventė šiais metais vyks liepos 12, 19 ir 27 dienomis.

,,Į pirmąjį festivalio koncertą kviečiame liepos 12 d. 19 val. Tiskūnuose, Kranto gatvėje, prie sruvenančio Nevėžio užtvankos. Jums koncertuos jaunasis bardas, jau spėjęs pagarsėti puikiu vokalu Dovydas Stralkus. Dovydas dirba kultūros darbuotoju Marijampolės rajone, daug koncertuoja, fotografuoja, jis laukiamas atlikėjas rašytojų knygų pristatymuose, Vilniaus knygų mugėje.

Į antrąjį festivalio koncertą kviečiame liepos 19 d. 19 val. Pagiriuose, prie miestelio simbolio – senosios varpinės Liepų gatvėje. Jums koncertuos dainų atlikėjas ir autorius, televizijos projektų dalyvis, projekto „Lietuvos talentai“ finalininkas Naglis Mačėnas iš Veliuonos.

Baigiamasis festivalio koncertas vyks liepos 27 dieną, šeštadienį, Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos kiemelyje.

Koncerto programa:

16.00 KĖDAINIŲ MUZIKOS MOKYKLOS ATLIKĖJŲ PASIRODYMAS

16.25 Atlikėjas ir dainų autorius ALBINAS STAKAUSKAS (Raseiniai)

17.00 Šeimyninis duetas VIRGINIJUS KACILEVIČIUS ir MARIJA KACILEVIČIŪTĖ (Linkuva)

17.55 Dainų autorius ir atlikėjas, roko grupės „Atika“ įkūrėjas DARIUS ŽVIRBLIS

18.50 Aktorius, režisierius, atlikėjas ir dainų autorius JUSTAS TERTELIS

19.40 Aktorė, dainininkė, laidų vedėja INGA JANKAUSKAITĖ

Poezijos skaitymai prie laužo

21.00 JUSTO TERTELIO IR VESTOS ŠUMILOVAITĖS-TERTELIENĖS skaitymų programa „(Iš)pažinimai“ . Tai nepakartojamas poezijos ir muzikos duetas, skirtas atskleisti ir kurti poetinį dialogą tarp lietuviškos vyriškosios ir moteriškosios poezijos.

22.00 Kėdainių kūrėjų ir festivalio svečių poezijos skaitymai.

Laukiame jūsų su gera nuotaika dainuojamosios poezijos festivalyje „Ant Nevėžio kranto 2024“!“, – teigia festivalio organizatoriai.

Parengta pagal M. Daukšos viešosios bibliotekos informaciją

Organizatorių nuotr.