Meras – Valentinas Tamulis, vicemeras – Paulius Aukštikalnis, administracijos direktorius – Arūnas Kacevičius, administracijos direktoriaus pavaduotojas – Gintautas Muznikas.

Kėdainių rajono meru išrinkus Valentiną Tamulį, savivaldybės taryboje formuojasi naujoji dauguma, permainos laukia ir vietos savivaldos administracijos. Išrinktasis meras patvirtino, kad jo atstovaujamas visuomeninis rinkimų komitetas „V. Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“ koaliciją sudarys su Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovais, šiuo metu deramasi ir su socialdemokratais.

„Mūsų krašto sėkmei“ vienijasi su „valstiečiais“, vilioja socialdemokratą

„Koaliciją sudarome su „valstiečiais“, šis susitarimas galioja jau nuo pirmojo rinkimų turo“, – „Kėdainių mugei“ sakė V. Tamulis.

Naujosios kadencijos taryboje dirbs 10 V. Tamulio vedino sąrašo atstovų bei 3 „valstiečiai“. Su meru ši sąjunga sudarys 14 atstovų 26 narių savivaldybės taryboje.

V. Tamulio teigimu, šiuo metu vyksta derybos bei konsultacijos su socialdemokratų partija. Į naujosios sudėties savivaldybės tarybą pateko vienintelis socialdemokratų atstovas, pedagogas Tomas Bičiūnas.

Akivaizdu, jog norėdami sustiprinti savo pozicijos naujosios koalicijos atstovai siekia į savo pusę patraukti ir vienintelį į tarybą patekusį socialdemokratą.

Administracijai vadovaus A. Kacevičius

Naujasis rajono vadovas priesaiką duos ir darbus pradės balandžio 17-ąją, į pirmąjį posėdį susirinkus naujos sudėties rajono savivaldybės tarybai. Politikams teks tvirtinti ir administracijos direktoriaus, jo pavaduotojų bei vicemero kandidatūras, kurias pristatys naujasis meras.

Paklausus, kas užims bene svarbiausią savivaldybėje, administracijos direktoriaus postą V. Tamulis patvirtino, jog į šias pareigas numatyta Arūno Kacevičiaus kandidatūra.

Jis – vienas pagrindinių judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narių, artimas jo ideologe vadinamos Nijolės Naujokienės bendražygis. A. Kacevičius jau yra dirbęs rajono savivaldybės administracijos direktoriumi. Į šias pareigas buvo paskirtas, kai po korupcijos skandalo šio posto neteko Romualdas Gailiūnas.

Pastaruoju metu A. Kacevičius dirba koncernui „Vikonda“ buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės auditoriumi.

Vicemero postas – N. Naujokienės žentui

Pasibaigus savivaldos rinkimams rajono politiniuose kuluaruose ilgai spėliota, kas užims naujojo vicemero vietą, minėta ir visuomeninio judėjimo ideologe vadinamos N. Naujokienės pavardė. Esą ji ir bus faktinė rajono vadovė.

Pasiteiravus apie vicemero kandidatūrą V. Tamulis atskleidė – į šį postą bus deleguojamas jo atstovaujamo rinkimų sąrašo žmogus. Pasak V. Tamulio, vicemeru numatomas tvirtinti Paulius Aukštikalnis.

Šis politikos naujokas pateko į savivaldybės tarybą su visuomeniniu rinkimų komitetu „V. Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“, iki šiol dirba bendrovėje „Lifosa“ pirkimų vadybininku.

Būsimasis vicemeras P. Aukštikalnis yra koncerne „Vikonda“ dirbančios politikės N. Naujokienės žentas, vedęs jos dukrą Giedrę, augina du vaikus.

Po „Vikondos“ šventės – liūdnas likimas

Išrinktasis meras V. Tamulis patvirtino, kad jau žinoma vieno iš dviejų administracijos direktoriaus pavaduotojų kandidatūra.

Šis postas, V. Tamulio teigimu, turėtų atitekti į savivaldybės tarybą patekusiam „Mūsų krašto sėkmei“ atstovui Gintautui Muznikui. Kita administracijos vadovo pareigybė, pagal koalicinį susitarimą, priklausanti „valstiečiams“, jie savo kandidato V. Tamuliui kol kas nepristatė.

Kėdainietis G. Muznikas liūdnai išgarsėjo 2015 metais, kai vadovaudamas Kauno apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai turėjo palikti šį postą.

Tai nutiko kilus skandalui, kuomet mokesčių prievaizdų vadovas buvo užfiksuotas su puokšte gėlių apsilankęs koncerno „Vikonda“ jubiliejaus šventėje, kur linksminosi šios įmonių grupės elitas. Paaiškėjo, jog G. Muznikas šventėje lankėsi, kai jo pavaldiniai tikrino kelių koncerno „Vikonda“ įmonių veiklą. Kilus skandalui G. Muznikas pasitraukė iš laikinojo Kauno apskrities mokesčių inspekcijos vadovo pareigų.

 

Kokie iššūkiai laukia po balandžio 17 dienos meru tapsiančio V. Tamulio? Į kokius specialiųjų tarnybų klausimus teks atsakyti į administracijos direktoriaus postą deleguojamam A. Kacevičiui, kokias asmeninio gyvenimo detales teks atskleisti?

Apie tai skaitykite artimiausiuose „Kėdainių mugės“ numeriuose.

Panašios naujienos

7 Responses

  1. Angelė

    Rėkė rėkė ! Bijojo naujokienės, ta neina vėl rėkia: žentas baisus papuolė. Tai kas juma tinka?

    Atsakyti
  2. figa

    Atsakau uz savo zodzius. jei tikrai pastatys i valdzia zenta, mes protestuosim. Mes balsavom uz Valentina, ne uz Nijoles zentus. Tai butu kedainieciu valios paminimas, isdavyste. Tokiu protestu Kedainiuose dar nebuvo kokie bus, jei tai pasitvirtins, paminesite mano zodi

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.