Lyderį prieš savaitę praradęs Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ vakar, sekmadienį, liko ir be vyr. trenerio. Kas jį pakeis?

Dėl nesutarimų su krepšinio klubo vadovybe Marius Kiltinavičius pasitraukė iš vyr. trenerio pareigų „Nevėžio“ krepšinio klube praktiškai „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių su Utenos „Juventus“ išvakarėse.

Nusilpusį „Nevėžį-Optibet“, kaip praneša klubas, į mūšį su uteniškiais rytoj ves vienas iš trenerio asistentų. Kai trenerio asistentas vadovavo komandai pirmose Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynėse Šakiuose, „Nevėžis-Optibet“ žemesnės lygos komandai („Vyčiui“, NKL) nusileido 15 taškų skirtumu – 66:81.

Abipusiu susitarimu

Krepšinio klubo „Nevėžis“ teigimu su M. Kiltinavičiumi išsiskirta gražiuoju, darbo sutartis nutraukta abipusiu susitarimu. Tačiau susitarimas pasirašytas dėl nesutarimų.

„<…> Vis tik, klubo ir trenerio vizija paskutiniu metu ne visada sutapdavo ir kartu priėmėm sprendimą nutraukti sutartį. <…>“ – KK „Nevėžis“ pranešime žiniasklaidai cituojamas komandos direktorius Vytenis Gulbinas.

„Dėkoju klubui už suteiktą galimybę dirbti aukščiausiame lygyje. Kartu turėjome daug gerų akimirkų, tačiau, manau, kad geriausias sprendimas tiek man, tiek klubui šiuo metu yra nebetęsti bendradarbiavimo. Linkiu klubui bei visiems jo fanams daugybės pergalių ateityje“, – tame pačiame klubo pranešime su komanda atsisveikino M. Kiltinavičius.

Darbas „Nevėžio“ klube M. Kiltinavičiui buvo debiutas aukščiausioje šalies krepšinio lygoje (LKL). Iki tol jis keletą sezonų buvo treniravęs Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandas.

Palieka lyderių ketveriukėje

M. Kiltinavičius vyr. treneriu Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klube dirbo antrą sezoną (nuo 2019/2020 m.). Praėjęs sezonas jo vadovaujamai komandai nebuvo sėkmingas – paskutinė vieta (kovo mėn. dėl pandemijos nutrūkus sezonui).

M. Kiltinavičius „Nevėžį“ paliko dėl nesutarimų su klubo vadovybe. Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Šį (2020/2021 m.) sezoną, po pirmojo čempionato rato (iš keturių), komandą vyr. treneris palieka 4-toje turnyro lentelės vietoje su 5 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais.

Vakar atsisveikinę su vyr. treneriu, o prieš savaitę – su komandos lyderiu Vaidu Kariniausku, Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ rytoj, gruodžio 1 d., namuose susikaus su Utenos „Juventus“. M. Kiltinavičių pakeis, vienas iš jo buvusių asistentų, o V. Kariniauskas pergalę kals „Nevėžio-Optibet“ varžovui.

Neoficialiomis žiniomis, durimis trenkusį M. Kiltinavičių Kėdainių „Nevėžyje“ gali pakeisti 37-erių krepšinio specialistas Mindaugas Brazys.

Rungtynių be žiūrovų Kėdainių arenoje rytoj pradžia 18 val. Tiesioginė transliacija internetu – per Delfi.lt.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.