Šiandien, šeštadienį, nuo ryto Kėdainiuose, Senosios Rinkos aikštėje, šurmuliuoja kasmetinė „Sodų kraitės“ mugė. Joje ypač didelė vaismedžių ir vaiskrūmių sodinukų, dekoratyvinių augalų pasiūla.

Pasiruošusiems plačiau atverti pinigines, savo dirbinius buičiai ir grožiui siūlo tautodailininkai ir amatininkai, rūbų ir papuošalų kūrėjai.

Mugės lankytojus vilioja rūkytų kumpių, dešrų, žuvies aromatai. Gausus mėsos gaminių, sūrių, naminės duonos, pyragų ir kitų skanėstų pasirinkimas. Galima net latvio Janio siūlomos naminės duonos įsigyti.

Tradicinė rudens mugė – puiki proga susitikti su pažįstamais, pabendrauti su Kėdainių ir Lietuvos gamintojais, įsigyti sodinukų ir kitų prekių.

Mugė veiks iki 17 valandos.

Panašios naujienos

8 Responses

 1. As

  Saunu, aplenket Rinkos aikste ir pirmieji paskelbet naujiena. Rinkos aikste pradeda po biski atsilikineti nuo jusu. Saunuoles, taip ir toliau, i prieki. Rinkos zurnalsite kazkokia vaiksto pasimetusi ir prasineja zmogu nufotografuot, visi juokiasi arba siuncia ja velniop. Taip ir reikia. O fotografas naujas kazkoks akiniuotis, meme labai.

  Atsakyti
 2. Mirvis

  priejau prie zurnalistes o jau nesa vakaryksciu alumi kaip reikiant. jau ne pirma karta. muzieju naktyse ji visa gatava buvo.

  Atsakyti
 3. Birutė

  Gerai tos mugės. Jose galima nusipirkti tai, ko vargu, ar rasi parduotuvėje. Puiki vieta apsirūpinti dovanomis Kalėdoms. Bet labai jau brangu. Aišku, nebūtina pirkti. Galima įkvėpti gaivaus drėgno oro-toks būna tik rudenį. Visa gamta persmelkta ypatingos pasikeitimo nuojautos. Ne vien liūdesio, netekimo, bet ir įkvėpimo. Kažkam…
  … Sulauki rudenio-
  kiek nori uogų – kiek tik nori – obuolių,
  Šermukšnio ašarų ir gilių ąžuolo,
  Ir duburėlių(perbrist) negilių…

  Atsakyti
 4. Roma

  Ačiū Irminai už daug ir gražių nuotraukų ir informaciją. Nereikia net eiti į mugę, pasižiūri nuotraukas ir atrodo lyg mugėj buvęs.
  O jau dešrų kalnai, sūrių. Įdomu kas juos nupirks ir suvalgys?

  Atsakyti
  • genute

   Irmina tai normali, bet ar jus matet ta kita zurnaliste, kur dirba renginyje? Tragedija kazkokia.

   Atsakyti
 5. Žmones

  mielieji, gal žinot prognozes kas papuls į antrą rinkimų turą?

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.