Bene didžiausia Regionų krepšinio lygos A diviziono savaitgalio staigmena užfiksuota Kėdainiuose, kur vietos SC-„Ateitis“ (15/12) 92:86 (23:13, 23:16, 25:18, 21:39) nugalėjo pirmojoje lentelės vietoje žengusią „Jurbarko-Kario“ (21/5) ekipą. Iki pirmenybių atkrintamųjų rungtynių kėdainiečiams liko sužaisti trejas rungtynes.

Galutinis rezultatas visiškai neatspindi vaizdo aikštelėje – kėdainiškiai dominavo visų rungtynių metu, o prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo net 24 taškų persvarą (71:47). Lemiamas ketvirtis priklausė Jurbarko ekipai. Kėlinio pradžioje svečiai surengė spurtą 20:3 ir priartėjo prie varžovų (77:70).

Kėdainiškiams pavyko pristabdyti varžovus, o likus žaisti minutę šeimininkai turėjo saugų 15 taškų pranašumą (90:75). Per paskutiniąją rungtynių minutę „Jurbarkas-Karys“ pelnė net 11 taškų, tačiau to pergalei nepakako.

„SC-Ateities“ ekipą į pergalę vedė 7 tritaškius pataikęs Rokas Ūzas – jo sąskaitoje 26 taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 35 naudingumo balai.

SC-„Ateitis”: Laurynas Danielius (5 rezultatyvūs perdavimai) 20, Ernestas Leipus 18, Vainius Steponavičius 10, Armandas Plintauskas 9, Povilas Dambrauskas, Nojus Bukauskas ir Gvidas Rupeika – po 3.

Gedimino Butkaus auklėtiniai pergalę iškovojo ir ketvirtadienį – 90:81 įveikta Prienų „Labas Gas-KKSC“ (7/19) ekipa. Dvi pergalės Kėdainių ekipai leido įsitvirtinti turnyrinės lentelės viduryje. Šiuo metu „SC-Ateitis“ kartu su Akmenės r. „Patriots“ (15/12) dalinasi 7-8 vietas.

Kitas RKL A diviziono reguliaraus sezono rungtynes Kėdainių SC-„Ateitis” žais: kovo 18 d. Klaipėdoje su LCC tarptautinio universiteto komanda (3/24), kovo 9 d. Kėdainiuose su Kauno LSU-„Atletas” (6/18) ir kovo 26 d. Ukmergėje su „Olimpu” (10/16).

Titulinėje nuotraukoje: G. Butkus, SC-„Ateitis” treneris. (RKL nuotr. / Fotografas Saulius Čirba)