Penktadienį Biržuose Kėdainių SC (9-10) vyrai Lietuvos regionų krepšinio lygos pirmenybėse rezultatu 81:93 (23:25, 24:30, 19:22, 15:16) pralaimėjo „Biržams” (11-8). Šeštadienį kovoje taškas į tašką Kėdainiuose vis dėlto pergalę šventė „Omega” (14-4) 78:72 (21:21, 19:15, 19:19, 19:17).

Biržuose Kėdainių komandai daugiausiai taškų pelnė Lorenas Stoškevičius – 21. Arminas Puišys pelnė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius bei surinko daugiausiai – 19 – naudingumo balų. Daugiausiai – 5 – rezultatyvius perdavimus atliko Vainius Steponavičius.

šeštadienį Kėdainiuose geriau startavęs „Omega-Tauras“ pirmavo didžiąją dalį rungtynių laiko, bet kėdainiškiai neleido jiems nė sekundei ramiau atsikvėpti ir kovojo atkakliai. Antrajame ketvirtyje svečiai įgijo didžiausią 8 taškų persvarą (38:30). Antrojoje rungtynių pusėje skirtumas tarp komandų buvo dar mažesnis – tik paskutiniojo kėlinio pabaigoje Kauno rajono krepšininkams pavyko palaužti varžovus ir susikurti pergalingą persvarą.

„Omega-Tauro“ gretose labiausiai pasižymėjo Ovidijus Varanauskas, kuris per 33 minutes pelnė 23 taškus (9/13 dvit., 1/6 trit., 2/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbo 23 naudingumo balus.

Kėdainių sporto centro ekipoje rezultatyviausias buvo L. Stoškevičius, per 29 minutes pelnęs 17 taškų (3/7 dvit., 1/4 trit., 8/14 baud.), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 21 naudingumo balą.

Kitas RKL rungtynes Kėdainių SC (9-10) žais vasario 4 d., šeštadienį, 15 val. su Kazlų Rūdos SC „Ataka” (16-3).