Komanda, treneriai ir bendruomenė parodė, kad galime kovoti dėl aukščiausių pozicijų regioninėje krepšinio lygoje, – sako Kėdainių sporto centro (KSC) direktorius Tomas Pakštys po sėkmingo KSC komandos sezono Lietuvos Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono pirmenybėse. – Džiugu, kad rajono savivaldybė aktyviai dalyvauja komandos augimo ir palaikymo veikloje. Smagu, kad ir ateinančiame sezone savivalda yra pasiryžusi su komanda siekti aukščiausių tikslų“.

2023-2024 m. „Nostra-RKL” A diviziono finale KSC komanda, rezultatu 77:83 nusileidusi Plungės „Olimpui“, iškovojo antrą vietą.

Taip netoli kėdainiečių buvęs RKL čempionų titulas būtų buvęs bilietu į aukštesnę (antrą pagal pajėgumą) šalies krepšinio lygą – NKL. Ar nusiteikę Kėdainių komandos vadovai siekti aukštesnio rezultato 2024-2025 m. sezone?

„Po puikaus praėjusio sezono ilgai nesnaudžiame. Jau kibome į darbus ateinančiam sezonui, – sako „sidabrinės“ KSC komandos treneris Gediminas Butkus. – Labai džiaugiamės, kad pavyko komandoje išlaikyti du praėjusio sezono komandos naudingiausius žaidėjus – Roką Ūzą ir Lauryną Bimbą. Abu žaidėjai mūsų spalvas gins jau trečią sezoną.

R.Ūzas.

R. Ūzas yra naudingiausias lygos žaidėjas ir neabejotinas komandos veidas, kuris savo patirtimi duoda neišmatuojamos naudos ne tik aikštelėje, bet ir ugdant jaunuosius krepšininkus.

Taip pat tikimasi, kad liks mūsų kėdainietiškas branduolys – kapitonas Laurynas Danielius, Vainius Steponavičius, Ignas Lukošius.“

Redakcijos žiniomis, kalbama ir dar su keletu Kėdainių sporto centro auklėtinių, ankstesniuose sezonuose atstovavusiais kitų miestų komandoms.

Kėdainių sporto centro komandoje per trejus metus visapusiškai užaugo ir subrendo kitą sezoną LKL rungtyniausiantis kėdainietis Nojus Bukauskas.

Jis ne tik tapo vienu iš komandos lyderiu, bet pravėrė ir Kėdainių reprezentacinės komandos duris.

„Tai yra puikus pavyzdys, kaip sistemiškai sporto centro treneriai dirba rezultato link“, – kėdainiečių krepšinio trenerių darbą vertina sporto centro direktorius T. Pakštys.

Sporto centro vadovai džiaugiasi, kad penkerių metų planas pasiteisino – komanda stipriai paaugo ir rezultatai vis aukštesni.

Suburta komandos bendruomenė su savo ištikimais sirgaliais, kurie įspūdingai palaikė KSC komandą svarbiausiose praėjusio sezono kovose. Komandoje ir aptarnaujantis personalas yra kėdainiečiai.

„Būtent, šių žmonių, bendruomenės dėka komanda auga ir tobulėja“, – sako Kėdainių sporto centro vadovas.

G.Butkus.

„Tikimės ir toliau išlikti daugiausiai vietinių žaidėjų lygoje turinti komanda.

Tad tarpsezonio tikslas – prisikviesti dar keletą pajėgių kėdainiečių, žaidžiančių kitose Lietuvos komandose, bei integruoti į vyrų krepšinį perspektyviausius Kėdainių sporto centro auklėtinius“, – KSC vadovui pritaria komandos treneris G. Butkus.

Paraiškos dalyvauti 2024-2025 m. RKL pirmenybėse teikiamos iki liepos 15 d. Lyga pakėlė nario mokestį klubams: A divizione – iki 4 140 Eur, B divizione – 2 875 Eur.

Numatyta, jog nuo kito sezono visos rungtynių transliacijos bus pasiekiamos ir YouTube platformoje bei socialiniuose tinkluose.

Naujas RKL A diviziono sezonas prasidės spalio 4 d.