Penktadienį nutrūko keturių iš eilės Kėdainių sporto centro komandos pergalių serija Regionų krepšinio lygos A divzono pirmenybėse. Penktadienį Ringauduose „Omega-Tauras“ atkaklioje dvikovoje palaužė Kėdainių SC komandą.

Kėdainių sporto centro ekipa (4-1) išvykoje 64:69 (15:17, 19:11, 10:23, 20:18) nusileido Kauno r. „Omega-Taurui“ (5-0).

„Omega-Tauras“ pirmajame kėlinyje spurtavo ir įgijo 8 taškų persvarą, tačiau ši ėmė mažėti, o antrajame kėlinyje po kėdainiškių serijos 0:10 rezultatas jau buvo 34:25 Kėdainių SC ekipos naudai.

Po ilgosios pertraukos grįžę kauniečiai pamažu atsitiesė – trečiajame kėlinyje panaikino atsilikimą (42:42), o iki paskutiniojo ketvirčio vidurio susikrovė 13 taškų pranašumą (48:61). Tačiau Kėdainių SC krepšininkai sukūrė intrigą – per paskutines 5 minutes skirtumą sumažino iki 3 taškų (64:67) ir bandė kovoti dėl pergalės, bet pritrūko laiko.

„Omega-Tauras“ ekipoje efektyviausiai žaidė Tomas Galeckas. Žaidėjas per 33 minutes pelnė 21 tašką (2/3 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Kėdainių sporto centro gretose geriausiai pasirodė Ignas Bilinskas, per 25 minutes pelnęs 7 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojęs 10 kamuolių, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 14 naudingumo balų.

Šeštadienį Kazlų Rūdoje SC-„Ataka“ (3-1) sutriuškino Kėdainių SC (4-2) 98:67 (33:10, 21:15, 19:12, 25:30).

Kitas RKL pirmenybių rungtynes Kėdainių SC žais lapkričio 19 d., šeštadienį, namuose su Plungės „Olimpu”.

Kėdainių SC treneris Gediminas Butkus. (RKL nuotr.)