Penktadienį Kėdainių sporto centro vyrų krepšinio komandai Regionų krepšinio lygos A diviziono pirmenybių rungtynėse išvykoje lemtingą akimirką rezultatu 89:97 (19:22, 25:24, 21:19, 22:24) teko nusileisti Plungės „Olimpui“. Sezono pradžioje namuose vykusiose rungtynėse kėdainiečiai taip pat paskutinėmis rungtynių sekundėmis rezultatu 75:77 nusileido svečiams iš Žemaitijos.

Akistata Plungėje prasidėjo nuo kovos taškas į tašką, o įsibėgėjus antrajam kėliniui plungiškiai atliko staigų spurtą – 13:0 (37:24). Mūsų ekipa atsakė epizodu 1:14 ir grįžo į rungtynių kontrolę, neleisdami „Olimpui“ atsiplėšti.

Antroji rungtynių pusė buvo dar intensyvesnė ir su daug daugiau emocijų. Atmosfera buvo įkaitusi.

Baigiantis ketvirtajam kėliniui sėkmė vis dar buvo kėdainiečių pusėje. Likus priešpaskutinei minutei jie pirmavo (87:83). Plungiškiai pataikė dvitaškį, o vėliau išprovokavo pražangą ir dviem tiksliais baudų metimais išlygino rezultatą. Likus vos 6 sekundėms Plungės jaunasis talentas Nojus Radžius pataikė lemtingą dvitaškį ir padovanojo „Olimpui“ pergalę.

Kėdainių SC komandos gretose naudingiausiai žaidė Ignas Bilinskas (26 taškai, 7 atk. kamuoliai, 1 rez. perdavimas), Lorenas Stoškevičius (13 taškų, 5 atk. kamuoliai, 1 rez. perdavimas, 1 blok. metimas).