Regionų krepšinio lygos A diviziono ketvirtfinalio rungtynių serijoje iki 3 pergalių antrose rungtynėse Kėdainių SC-„Ateitis” (1/1) rezultatu 63:77 (12:14, 10:28, 15:15, 26:20) nusileido Vilniaus „Rivilei| (1/1).

Rungtynių baigtis buvo nulemta per pirmus du kėlinukus, kai į ilgąją pertrauką kėdainiečiai išėjo pralaimėdami 20 taškų skirtumu (22:42). Nors antroji rungtynių pusė buvo sėkmingesnė devyniese rungtyniavusiems kėdainiečiams, bet pavyti nutolusių varžovų jiems nepavyko.

„Rivile“ dominavo tiek puolime, tiek gynyboje, o likus žaisti tris minutes komandas skyrė net 26 taškai (75:49). Tomas Purlys rungtynių pabaigoje leido pasireikšti savo antrojo penketo krepšininkams, o paskutinę rungtynių atkarpą 14:2 laimėję kėdainiškiai kiek sušvelnino galutinį rezultatą.

„Rivilei“ šiame susitikime pavyko visiškai neutralizuoti rezultatyviausią SC-„Ateitis” krepšininką Roką Ūzą. Vidutiniškai po beveik 20 taškų renkantis dvimetrinis puolėjas iš žaidimo pataikė vos dukart iš keturiolikos bandymų.

SC-„Ateitis”: Laurynas Danielius – 16 taškų, 5 rezultatyvūs perdavimai; Gvidas Rupeika – 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių; Ernestas Leipus – 10 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai; Rokas Ūzas – 5 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai; Povilas Dambrauskas – 8taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Rivilė”: Vaidotas Jatulevičius – 18, Justas Sinica – 12, Lukas Pivoriūnas – 11.

Po šių rungtynių komandų tarpusavio rezultatas yra lygus 1:1. Pirmąsias rezultatu 85:71 laimėjo SC-„Ateitis”. Kėdainiečiams su Vilniaus „Rivile” kovoti dėl kelialapio į pusfinalį teks dar du arba tris kartus. Trečiosios serijos rungtynės įvyks ketvirtadienį, balandžio 21 d., 19.30 val. Vilniuje.