Penktadienį Kėdainių “Nevėžis” rungtynėse Plungėje su “Babrungu” po dviejų savaičių pertraukos sugrįžo į LFF “Optibet Pirmos lygos” pirmenybių kovas.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Pirmieji įvartį 28-tą min. įmušė plungiškiai. Netrukus, 37-tą min. taikliu šūviu į vartus jiems atsakė „Nevėžio“ žaidėjas Genta Washizaki.

“Nevėžio” sudėtis: Robertas Granauskas (V), Arminas Lukoševičius (K), Lukas Berednikovas, Soichiro Suzuki, Karolis Gvildys, Yuta Suzuki, genta Washizaki, Nika Toklikishvili, Rokas Anatnas Župerka, Vakaris Skibiniauskas, Karolis Rukuiža. Į aikštę išbėgo atsarginiai žaidėjai: Jonas Supronas ir Yevhenii Mohil.

Rungtynes Plungės stadione stebėjo 127 žiūrovai.

Į Plungę „Nevėžis” vyko po 18 metų pertraukos. Paskutinį kartą Plungės ir Kėdainių komandos vienoje lygoje varžėsi 2004 metais. (Tuomet Plungėje kėdainiečiai 1:3 pralaimėjo „Babrungui”).

Kitas „Optibet Pirmos lygos” rungtynes „Nevėžis” žais gegužės 21 d., 15 val. Kėdainių stadione su Mažeikių „Atmosfera”.