Kėdainiečiai neslepia pasigėrėjimo, kaip pastaruoju metu pradėjo aktyvėti daugiabučių namų renovacija, visapusiškai pagražinsianti miesto veidą.

CAM02748Net keliose miesto vietose atnaujinami namai ne tik leis jų gyventojams gyventi kokybiškiau, patogiau ir taupiau, bet ir papuoš miestą.

Tačiau gerosios permainos, matyt, ne visiems kelia pasididžiavimo ir kitus geranoriškus jausmus.

Ramybės skvere vieno renovuojamo namo gyventojai dėl pastato atnaujinimo patirs neplanuotų išlaidų, nes kažkoks piktavalis apšiltintą, išlygintą ir šviežiai nudažytą namo sieną išnaudojo kaip piešimo lapą. Ant sienos suraitė žaliagalvį „balvoną“.

CAM02750Toks poelgis pareikalaus atliktus darbus perdaryti iš naujo – sieną teks perdažyti. Gal kam tai ir atrodo nereikšminga, tačiau antrąsyk atliekamas darbas reikalauja ir laiko, ir išlaidų.

Savaime suprantama, kad kūrybiški žmonės turi save išreikšti, bet kūrybos proveržių nereikėtų įamžinti nederamose vietose.

Patarimas norintiems piešti: jei jau turite kokių kūrybinių minčių, idėjų ar sumanymų, rašykite projektus. Gavę leidimus bei suderinimus, juos įgyvendinsite leistinose vietose ir be jokių pykčių.

Panašios naujienos