M. Daukšos viešoji biblioteka kėdainiečiams siūlo pačių įvairiausių renginių, kurie ir akiratį praplečia, ir suteikia gerų emocijų. Ateinantį pirmadienį bibliotekoje laukia renginys kaniterapijos tema. Kėdainiečiai galės atsivesti savo augintinius.

Kaniterapija – tai pagalbinis gydymo, reabilitacijos būdas, kuomet į pagalbą pasitelkiamas specialiai paruoštas šuo. Bendravimas su juo tiek vaikams, tiek suaugusiems padeda sveikti, bendrauti, reikšti jausmus, lavinti pažintinius ir socialinius įgūdžius. Kaniterapeutai kartu su savo apmokytais keturkojais keliauja susitikti su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais, ir užsiėmimų metu padeda jiems pamiršti savo problemas, atsipalaiduoti ir pasijusti geriau.

Susitiks su kėdainiečiais

Gegužės 9 d. 17 val. M. Daukšos viešosios bibliotekos (Didžiosios Rinkos a. 5) kiemelyje su kėdainiečiais susitiks psichologė-kaniterapeutė Joana Grygutis. Kartu su ja bus keturkojė draugė, labradoro retriverė Kija.

Renginyje „Ar mano šuo kaniterapeutas?“ taip pat dalyvaus ir savo patirtimi dalysis šunų priežiūros centro-viešbučio „Riko“ Josvainiuose steigėja Sigita Linevienė, šunų viešbučio „Eufera“ steigėja, dresūros paslaugų teikėja Viltė Liaugminaitė. Veiks bibliotekos fondų leidinių apie šunis paroda. Renginys skiriamas Gyvūnų gerovės metams.

Laukiama kėdainiečių atvykstant su savo augintiniais.

Kėdainių mugės“ ir renginio organizatorių inf.

Panašios naujienos