Vasarą rekonstrukcijai duris užvėrusi prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., duris atvers jau po savaitės. Į šios parduotuvės atnaujinimą iš viso investuota daugiau nei du milijonai eurų.


Atidarymo proga šioje parduotuvėje pirkėjų laukia ir daug akcijų bei atrakcijų.

Visi buvę darbuotojai – lieka

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad parduotuvės Kėdainiuose atidarymas planuojamas spalio 22 dieną. Į 2003 metais atidarytos parduotuvės atnaujinimą „Maximos“ prekybos tinklas iš viso investavo beveik 2,2 mln. eurų.

Patogiu gyventojų apsipirkimu parduotuvėje rūpinsis 48 darbuotojų komanda – visi iki šiol dirbę darbuotojai grįžta į atnaujintą parduotuvę“, – teigė Rima Aukštuolytė, „Maxima“ tinklo atstovė ryšiams su visuomene.

Atnaujintoje, beveik 1890 kv. m parduotuvėje pirkėjų patogumui įrengtos penkios paprastos kasos ir keturios savitarnos kasos, liftas pirkėjams, šiuolaikiškai suplanuota ir įrengta prekybos salė.


Parduotuvė pirkėjams pasiūlys platų šviežio maisto bei šaldytų prekių, bakalėjos produktų, gėrimų, ne maisto prekių asortimentą, didelį fasuotų kulinarijos gaminių pasirinkimą.

Apie 80 proc. šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija. Per pirmas keturias dienas nuo parduotuvės atidarymo pirkėjų laukia ir daug puikių, specialiai atidarymui skirtų akcijų.

Kėdainiuose veikia ir daugiau „Maxima“ parduotuvių, tačiau kada jos bus rekonstruotos, pašnekovė neatskleidė.

Planų neatskleidžia

„Maximoje“ didelį dėmesį skiriame ne tik tinklo plėtrai – jau veikiančias parduotuves nuolat planingai uždarome ir iš esmės atnaujiname tam, kad reikalingas prekes pirkėjai rastų dar greičiau ir paprasčiau.

Tačiau plėtros planai bei datos yra komercinė mūsų bendrovės paslaptis, tad atskleisti šios informacijos, deja, negalime“, – sakė R. Aukštuolytė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.