Lietuvoje yra beveik 1,65 mln. transporto priemonių, kurios privalomai turi turėti valstybinį numerį – raidžių ir skaičių derinį, pagal kurį būtų identifikuojama transporto priemonė. Nors įprasta praktika ta, kad registruojamam automobiliui numerio ženklų kombinacija yra parenkama automatiškai eilės tvarka, vis daugiau žmonių nori išskirtinių derinių, turinčių tam tikrą jiems artimą reikšmę.

Spalio 25 d. „Regitra“ paskelbs 69 naujus planuojamus gaminti numerio ženklų derinius automobiliams iš „M“ raidės, tad iš viso bus net 69 tūkst. galimų raidžių ir skaičių kombinacijų. Sau patinkančius derinius ras ne tik Mindaugai – MND, Monikos – MON, MNK, bet ir grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ hito „Mažulė“ gerbėjai – MNM. Pirmieji norintys įsigyti išskirtinius numerio ženklus, tai galės padaryti internetu nuo 17 val.

„Pasidarė smalsu, o kokių reikšmių mes patys galėtume atrasti naujuose deriniuose, tad pabandėme į šį procesą pirmą kartą įtraukti kolegas, „Regitros“ darbuotojus – taip ir gimė įvairios idėjos, tokios kaip MOP – mopsų mylėtojams ir augintojams, MON – žemaitiškai „mano“, „MOM“ – iš anglų kalbos išvertus „mama“ ir kt. Tiesa, vienas iš labiausiai visiems įsiminusių tapo MNM – „mano mažulė“ – grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ automobiliui skirtos ir hitu tapusios dainos pagrindiniai žodžiai, todėl šį kartą sugalvojome, bendradarbiaudami su grupe, linksmai ir kiek kitaip pristatyti naujus numerio ženklų derinius“, – teigia Antanas Raudonis, ilgametis „Regitros“ numerio ženklų išdavimo ekspertas.

Naujieji deriniai

Šį kartą automobilių savininkų laukia galimybė išsirinkti sau patinkantį derinį net iš 69 tūkst. galimų raidžių ir skaičių kombinacijų.

Nauji raidžių deriniai, kartu pasirenkant skaičius nuo 001 iki 999, yra šie:

MNA, MNB, MNC, MND, MNE, MNF, MNG, MNH, MNI, MNY, MNJ, MNK, MNL, MNM, MNN, MNO, MNP, MNR, MNS, MNT, MNU, MNV, MNZ, MOA, MOB, MOC, MOD, MOE, MOF, MOG, MOH, MOI, MOY, MOJ, MOK, MOL, MOM, MON, MOO, MOP, MOR, MOS, MOT, MOU, MOV, MOZ, MPA, MPB, MPC, MPD, MPE, MPF, MPG, MPH, MPI, MPY, MPJ, MPK, MPL, MPM, MPN, MPO, MPP, MPR, MPS, MPT, MPU, MPV, MPZ.

„Primename, kad planuojami gaminti numerio ženklai yra skirstomi į 4 grupes, kurių kaina priklauso nuo pasirinktos raidžių ir skaičių kombinacijos. Pavyzdžiui, MNM 101 kainuos 75 Eur, o MOM 001 – 250 Eur.

Norimą derinį bus galima užsisakyti nuo spalio 25 d. 17 val. internetu (eKETRIS sistemoje), o „Regitros“ padalinyje – kitą darbo dieną, t. y. spalio 26-ąją“, – teigiama pranešime spaudai.

Parengta pagal „Regitros“ inf.

Panašios naujienos