Rajono meras Saulius Grinkevičius tęsia gražią tradiciją metų pabaigoje susitikti su krašto dvasininkais.

Kunigai dėkojo rajono vadovams, kad šie randa laiko ir pokalbiui su dvasininkais.

Kunigai dėkojo rajono vadovams, kad šie randa laiko ir pokalbiui su dvasininkais.

Susitikime aptariami besibaigiantys metais, pasidalijama ateities planais. Šįkart laiko nuoširdžiam pokalbiui rado visų konfesijų atstovai. Šiltų ir jaukių artėjančių švenčių krašto vadovams linkėjo kunigai Arvydas Malinauskas, Gintaras Pūras, Virginijus Rutkūnas, Kęstutis Vilutis, Raimondas Stankevičius bei stačiatikių šventikas tėvas Nikolajus.

Tėvas Nikolajus atvyko darbingomis nuotaikomis: „Kėdainiuose turime apie dvidešimt parapijiečių. Melstis renkamės kiekvieną pirmadienį. Be Kėdainių man dar tenka rūpintis Kauno, Jonavos, Raseinių ir Užusalio parapijomis. Kasdienių darbų daug. O šie metai niekuo labai neišsiskyrė.“

Kunigas Gintaras Pūras rajono merui S. Grinkevičiui atnešė tradicinių dovanų - kalėdaičių.

Kunigas Gintaras Pūras rajono merui S. Grinkevičiui atnešė tradicinių dovanų – kalėdaičių.

Kėdainių dekanato dekanas kunigas Gintaras Pūras taip pat sakė, kad gyveno be didelių sukrėtimų: „Gyvenome, dirbome ir tiek. Tikimės, kad kiti metai nebus prastesni už nueinančius. Visiems kraštiečiams linkiu stiprios sveikatos, ramybės, santarvės ir Dievo malonės.“

Rajono meras išklausė kunigų atgarsius apie praėjusius metus ir pakvietė trumpai diskusijai apie pilietiškumo bei emigracijos klausimus.

Kunigams buvo išsakytas prašymas, kad galbūt atsirastų galimybė vienu metu visose bažnyčiose kartą dienoje suskambinti varpais.

.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.