Balandžio 3–11 dienomis Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis kartu su Kauno regiono savivaldybių vadovais su darbo vizitu lankysis Izraelyje.

Kėdainiuose apsilankęs Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas rajono merui Sauliui GRinkevičiui pažadėjo padėti užmegzti bendradarbiavimą su Izraeliu ir tesi pažadą.

Kėdainiuose apsilankęs Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas rajono merui Sauliui Grinkevičiui pažadėjo padėti užmegzti bendradarbiavimą su Izraeliu ir tesi pažadą.

Šį vizitą, kurio tikslas oficialių susitikimų metu bus siekiama užmegzti bendradarbiavimo, kultūrinius, švietimo ir ekonominius ryšius, organizuoja VšĮ Kauno regiono plėtros agentūra.

Išvykos metu vyks darbiniai susitikimai su Yad Vashem atstovais, Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Izraelyje Edminu Bagdonu, Jeruzalės meru Nir Barkat, Holokausto liudininkais, vietos verslininkais – išeiviais iš Lietuvos ir kt. Taip pat vyks seminarai, paskaitos, bus surengtos ekskursijos po Jeruzalę ir Tel Avivą.

Praėjusiais metais kartu su Joniškio ir Ukmergės savivaldybėmis įsteigėme asociaciją Žydų kultūros kelio asociaciją. Kėdainiuose gerai prižiūrimas žydų tautos paveldas ir saugoma jų istorinė atmintis. Neseniai Kėdainiuose lankėsi Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas, pažadėjęs padėti sustiprinti kultūrinį ir ekonominį bendradarbiavimą tarp Kėdainių krašto ir Izraelio. Tad tikimės, kad šis vizitas į Izraelį bus naudingas“, – sakė S. Grinkevičius.

 

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.