Prieš finalines Kėdainių rajono mažojo futbolo pirmenybių rungtynes kėdainiečiai spėliojo, kas taps čempionu, ar pavyks „Vilainių“ komandai apginti nugalėtojų titulą, ar juo džiaugsis „Brono“ žaidėjai?

Čempionų titulą apgynė „Vilainių“ komanda.

Čempionų titulą apgynė „Vilainių“ komanda.

Atkakli dvikova, pareikalavusi daug emocijų,m jėgų ir aistrų baigėsi rezultatu 9:5 – vilainiečių naudai.

Tad antrą kartą iš eilės čempionų taure ir medaliais džiaugėsi „Vilainių“ komanda, antri liko „Brono“ žaidėjai, trečią vietą iškovojo „Kėdainių“ ekipa, lemiamoje kovoje įveikusi „Respublikos“ futbolininkus.

 

 

Evaldas Kugys tapo pirmenybių rekordininku - įmušė 99 įvarčius.

Evaldas Kugys tapo pirmenybių rekordininku – įmušė 99 įvarčius.

Intriga iki  pat finalinio teisėjų švilpuko liko ir tai, ar pavyks „Vilainių“ komandos žaidėjui Evaldui Kugiui sumušti visus rekordus ir pelnyti 100 įvarčių rajono pirmenybėse. Svajoto rezultato patyręs futbolininkas nepasiekė – iki šimto pritrūko tik vieno taiklaus smūgio. Jis tapo rekordininku su 99 įvarčiais. „Buvo labai sunkus finalas. Juk jame susitiko stiprios komandos. Lengviau pirmenybių metu buvo žaisti su silpnesniais varžovais. Man pasiekti tiek daug įvarčių padėjo komanda“, – atsiėmęs rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo prizą sakė E. Kugys.

 

„Bronas“ pasipuošė antrosios vietos medaliais.

„Bronas“ pasipuošė antrosios vietos medaliais.

Pirmenybes organizavusio futbolo klubo „Nevėžis“ vadovo Sauliaus Skibiniausko teigimu, šįkart buvo nutarta kiek pakeisti žaidimo tvarką: „Vietoj dviejų lygų sudarėme vieną. Kadangi dalyvavo vienuolika komandų, tai nuo gruodžio mėnesio iki sausio pabaigos visos jos sužaidė tarpusavyje ir išsiaiškino pajėgiausius kolektyvus. Pirmenybėse kovojo tik Kėdainių rajono žaidėjai, o išimtis buvo padaryta Ariogalos sportininkams.

Pasak pirmenybėse dalyvavusių žaidėjų, tokios varžybos šaltuoju metų laiku yra labai geros, nes dalyvavimas jose neleidžia nutolti nuo sporto.

Aretas Gėgžna pripažintas geriausiu pirmenybių žaidėju.

Aretas Gėgžna pripažintas geriausiu pirmenybių žaidėju.

Be geriausių komandų buvo išaiškinti ir geriausi žaidėjai. Geriausio vartininko titulas teko Kęstučiui Baniui, geriausiojo žaidėjo prizą pelnė Aretas Gėgžna, o rezultatyviausiu be konkurencijos pripažintas Evaldas Kugys.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.