Šiandien, Rugsėjo 1-ąją, Kėdainių rajono savivaldybės švietimo įstaigų duris atvėrė 7 tūkst. 56 mokiniai. Iš jų pagal ikimokyklinio ugdymo programą mokysis 1 tūkst. 459, pagal priešmokyklinio ugdymo programą – 431. Į pirmąją klasę atėjo 434 mokiniai, 1–12 klasių mokinių rajone yra 5 tūkst. 166.

Kaip sakė rajono savivaldybės švietimo skyriaus laikinai einanti vedėjos pareigas Vilma Dobrovolskienė, šiai dienai pedagogų rajone netrūksta.

Akademijos gimnazijoje nuotaikos džiugios

Kokios Rugsėjo1-osios nuotaikos šiandien tvyrojo Akademijos gimnazijoje?

Pasak Akademijos gimnazijos direktoriaus Liudo Taugino, nuotaikos buvo itin džiugios.

,,Kadangi sėkmingai baigėsi praėjusieji mokslo metai, todėl džiugi ir naujųjų mokslo metų pradžia. Nors praėjusiais mokslo metais mokinių ugdymas buvo sunkus – vyko nuotolinis mokymas, bet visų rezultatai buvo puikūs – nė vienas mokinys nebuvo paliktas kartoti kurso. Visi ketvirtokai gavo pradinio, dešimtokai – pagrindinio ugdymo pažymėjimus, o visiems dvyliktokams buvo įteikti brandos atestatai. Vienas net su pagyrimu. Tai bene vienintelis toks atestatas rajone. Jį gavo dvyliktokas, kurio metiniai įvertinimai buvo devintukai ir dešimtukai, o visų pasirinktų egzaminų vidurkis aukštesnis nei 86 balai. Du egzaminus jis išlaikė 100-kais ir vieną – 99 balais. Ir kiti abiturientai labai sėkmingai laikė valstybinius egzaminus – ir lietuvių, ir anglų kalbos“, – teigė Akademijos gimnazijos direktorius.

Visiems linkėjo sveikatos

Šiandien Akademijos gimnazijos duris su skyriais atvėrė 404 ugdytiniai. Iš jų moksleivių, atėjusių į 1-12 klases, buvo 296. Akademijos gimnazijos skyriuose, iš jų vienas yra Akademijoje – tai ,,Kaštonų“ skyrius, kiti yra Šlapaberžėje ir Gudžiūnuose, vyksta priešmokyklinis ir ikimokyklinis ugdymas.

,,Labiausiai džiaugiamės, kad su kolegomis bei moksleiviais galėjome susitikti gyvai, aišku, dėvėdami apsaugines veido kaukes, laikantis saugaus atstumo ir kitų reikalavimų. Rugsėjo 1-osios proga visiems linkėjau sveikatos, kad visi – tiek mokytojai, tiek mokiniai ir jų tėvai – būtume sveiki ir atsilaikytume prieš koronavirusą. Svarbiausia, kad visi mokslo metai tęstųsi ir pamokos vyktų kontaktiniu būdu“, – linkėjo Akademijos gimnazijos direktorius Liudas Tauginas.

Paklaustas, kelintą rugsėjį šiandien skaičiuoja pats Liudas Tauginas, atsakė: ,,Kaip pedagogas mokykloje dirbu nuo 1983-ųjų metų, o kaip Akademijos gimnazijos direktorius – nuo 2002-ųjų“.

Akademijos gimnazijos nuotraukos

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.