Vos per vieną dieną Kėdainių rajone užfiksuoti du smurto prieš moteris atvejai. Deja, abu jie susiję su alkoholio vartojimu.

Apie Kėdainių r., Josvainių sen. smurtaujantį vyrą policijai pranešta vakar, apie 16.30 val. Paaiškėjo, kad smurtavęs asmuo (gim. 1988 m.) yra stipriai apgirtęs (2,87 prom.). Nukenėjusi moteris (gim. 1990 m.) buvo dar girtesnė (3,23 prom.).

Kitas smurto proveržis tarp vyresnio amžiaus žmonių įvyko Kėdainių r., Gudžiūnų sen. Gruodžio 03 d. apie 18.20 val. pranešta, kad 58-erių metų vyras smurtavo prieš 10-čia metų jaunesnę moterį. Deja ir šįsyk abu konflikto dalyviai buvo neblaivūs. Abiem nustatytas vidutinis girtumas.

Apie nukentėjusių moterų būklę nepranešama. Smurtavusiems asmenims už sveikatos sutrikdymą gresia nuo viešųjų darbų iki laisvės apribojimo.

Dar du panašūs atvejai Kėdainių mieste fiksuoti lapkričio pabaigoje. Pareigūnai ragina smurtą patiriančius asmenis netylėti ir kreiptis pagalbos. Kaip rodo praktika, laiku nesustabdytas smurtas dažniausiai pasikartoja ir pasekmės kai kuriais atvejais būna itin skaudžios.

Kėdainių mugės“ ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.