Lapkričio 6-ąją daugelį bendruomenių ir organizacijų kolektyvų suvienijo šeštą kartą organizuotos Pyragų dienos akcija.

IMG_3767Televizija TV3 šiemet lapkričio 6 dieną tradiciškai kvietė prisijungti prie didžiausio televizijos paramos projekto „Išsipildymo akcija“ Pyragų šventės ir paaukoti vaikams ar kitiems geriems darbams.

Nemažai kėdainiečių kolektyvų neliko abejingi šiai šventei – ne vienas į darbą skubėjo su savo keptais pyragais, pyragėliais ar sausainiais. Kad juos pardavę kolegoms galėtų paaukoti kilniems siekiams.

Savivaldybėje aukota ligoniukams

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai geranoriškai atsiliepė į mero Sauliaus Grinkevičiaus kvietimą ir sutiko per penktadienio pietų pertrauką surengti Pyragų dienos akciją. Jos metu buvo renkamos lėšos paramai viešajai įstaigai Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro Pediatrijos skyriui reikalingai medicininei įrangai įsigyti. Suskaičiavus aukas paaiškėjo, kad savivaldybės darbuotojai labdaringoje akcijoje suaukojo 378 eurus.

Prisiminė gaisro nuskriaustą kraštietę

Radvilų gatvės 11 pastato įstaigų kolektyvai Pyragų dieną nutarė rinkti aukas gaisre visai neseniai nukentėjusiai kraštietei.

„Mes turėjome tikslą ne patys pasilepinti pyragais, bet juos parduoti ir surinktas aukas atiduoti nuo gaisro nukentėjusiai kėdainietei, auginančiai dvi dukrytes. Sužinoję, kokiam tikslui renkame aukas, kėdainiečiai tikrai neliko abejingi – visi aukojo kas kiek galėjo. Galime tik pasidžiaugti, kad tądien surinkome 410 eurų. Bendru sutarimu renginio įkvėpėjams – „Išsipildymo akcijai“ pervesime 60 eurų, o likusią sumą – 350 eurų – atidavėme gaisro padarinius namuose likviduojančiai kraštietei, – sakė vienas Pyragų dienos iniciatyvos Radvilų gatvėje organizatorių Audrius Stašaitis.

Tam pačiam tikslui Pyragų dieną aukas rinko ir parduotuvės „Gėlių kraitė“ moterys. Pasak Ingridos ir Rasmos, nežinia, kada kam kokios pagalbos gali prireikti, tad pasitaikius progai visada reikia padėti šalia esančiajam. Gėlininkės nuo gaisro nukentėjusiai kėdainiečiai surinko 125 eurus.

Labūnavos antrokėliai savo mokykloje surengė Pyragų dienos akciją.

Labūnavos antrokėliai savo mokykloje surengė Pyragų dienos akciją.

Pyragus skanavo ir labūnaviškiai

Prisijungti prie Pyragų dienos kolegas ir aktyvius labūnaviškius pakvietė antrokų mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė kartu su savo auklėtiniais. Labūnaviškiai suskubo padėti padėti likimo nuskriaustiems vaikams. Antrokėlių mamų ir mokytojos keptais pyragais vaišinosi visa Labūnavos pagrindinės mokyklos bendruomenė. Pyragų dieną surinktos lėšos, kiek daugiau negu 50 eurų, skirtos padėti mažiesiems ligoniukams ir likimo nuskriaustiems vaikams – „Išsipildymo akcijai“.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.