Josvainiškiai "Išsipildymo akcijai" suaukojo 610 litų.

Josvainiškiai „Išsipildymo akcijai” suaukojo 610 litų.

Lapkričio 28d. Josvainiuose skambėjo vaikų juokas ir džiaugsmingi šūkavimai. Svečiuose buvo cirkas iš Ukrainos su nuotaikinga ir išradinga programa. Tačiau valandėlę prieš tai, Josvainių kultūros centras visus pakvietė į Pyragų dieną.

Akciją inicijavo Vartotojų kooperatyvo „Aibė“ darbuotojos, skaniais pyragais gausiai prisidėjusios prie būrio kepėjų ir pardavėjų. Akcija paprastai vyksta atskirose įmonėse ar įstaigose, tačiau Josvainių kultūros centro renginių organizatorės nutarė visus sukviesti po vienu stogu.

„Mūsų juk nėra tiek daug, o kartu galime nuveikti daugybę gražių ir gerų darbų“, – mintimis dalinosi Josvainių kultūros centro režisierė Renata. Visus džiugino tai, jog Pyragų dienoje dalyvavo visos Josvainių miestelio įstaigos. Skanumynais ir gardžiais pyragais vaišino Josvainių seniūnijos, Kultūros centro, Socialinio ir ugdymo centro, Josvainių ambulatorijos, moterų klubo „Aušra“, vartotojų kooperatyvo „Aibė“ darbuotojos.

Josvainių gimnazijos moksleiviai visą vakarą dalinosi ne tik atsineštais skaniais pyragais, bet ir gera nuotaika: išradingai savo skanumynus siūlė ne tik savo gimnazijos direktoriui, bet ir visiems atėjusiems, ragino „pirkėjus“ aukoti ir nuoširdžiai džiaugėsi sulaukę pirmųjų pinigėlių aukų indeliuose. Vaikams gerą pavyzdį rodė ir mamos, sunešusios ne vieną gardų kepinį. DSCN8250

„Josvainiuose gyvena daug geros valios žmonių ir bendrumo jausmas josvainiškiams tikrai nėra svetimas. Jau vien tai, jog galėjome paskanauti „Pusbrolių obuolių pyrago“, „Kaimynių Joanos ir Valerijos dueto“ skanumynų, „Brigitos kepinių“, „Močiutės ir anūkų grietiniuoto tinginio“, patvirtina, jog mokame būti vieningi ir jautrūs kito vargui ir skausmui. Galime atsiliepti ir ištiesti pagalbos ranką labiausiai paramos stokojantiems,“ – džiaugėsi Josvainių kultūros centro direktorė Žydrė Špečkauskienė.

Akcijos metu buvo suvalgyta apie 20 pyragų, apie 70 keksiukų, vafliukų, pyragaičių ir grybukų ir suaukota 610 litų! Pinigėliai bus perduoti „Išsipildymo akcijos“ fondui.

„Gera, jog besidžiaugdami patys, galime trupinėlį savo džiaugsmo padovanoti ir kitiems. Ačiū visiems: pyragus kepusiems, juos skanavusiems ir aukojusiems. Dėkojame už Jūsų gerumą!“- vakaro prisiminimais dalinosi Josvainių kultūros centro darbuotojos.

DSCN8286

Panašios naujienos