Metų pabaiga į dažnos moters gyvenimą įneša šiokio tokio nerimo – juk kiekviena nori šventes pasitikti pakilios nuotaikos bei gerai atrodydama. 

Kokias kosmetikos priemones pasirinkti, ar kokiu papuošalu pasidabinti, kėdainietėms pataria  iš Kauno atvykstanti patyrusi konsultantė Diana.

Kokias kosmetikos priemones pasirinkti, ar kokiu papuošalu pasidabinti, kėdainietėms pataria iš Kauno atvykstanti patyrusi konsultantė Diana.

Kad nereikėtų ilgai klajoti parduotuvių labirintuose, vos prieš mėnesį prekyvietėje „Giraitės turgus“ įsikūrę D. Jurevičiaus firmos „LeDiana“ atstovai kėdainietėms siūlo ne tik įvairių originalių sidabro papuošalų, bet ir profesionalų itin gerai vertinamos kosmetikos bei parfumerijos.

Moteriškam grožiui – daugybė priemonių
„Moterys visada nori būti išskirtinės, originalios ir žavingos. Puikiai žinome, kad žavesį skleidžia ne tik tobulas išorinis grožis, bet ir gera savijauta. O tam neretai pakanka kelių smulkmenų. Atidus ir savo širdies damą gerai pažįstantis vyras žino, kiek nepasitenkinimo namuose kyla, kai moteriai baigiasi pamėgtas kremas ar kvepalai, nutrupa lakas nuo nago kampučio ar pabosta į viešumą išeiti pasipuošus vis tais pačiais papuošalais. Mes galime padėti išspręsti panašias problemas. Prieš mėnesį atidarėme prekybinę salelę, kuri kėdainietėms siūlo daugybę jų gerai savijautai reikalingų smulkmenų“, – sakė firmos „LeDiana“ įkūrėjas D. Jurevičius.

Nuo Egipto žemės iki naujausių technologijų
Naujieji prekybininkai kėdainietėms siūlo išbandyti visame pasaulyje gerai vertinamą originalią Egipto žemę, kuri lygina, gaivina, maitina ir saugo odą. Be to, dabar perkant šios žemės pakuotę, dovanojamas šepetėlis iš natūralių plaukų. Norinčioms kitokių priemonių platus pasirinkimas iš gilias tradicijas turinčios „Pulanna“ serijos su laukinių ženšenių šaknimis, žaliąja arbata bei 24 karatų aukso dulkėmis. Pasitikinčioms išbandytomis tradicinėmis kosmetikos priemonėmis siūloma Negyvosios jūros linija „Jeunesse“, o mėgstančioms pažangą – Rusijos kompanijos „Mirra“, kuriai suteikti aukščiausi akademiniai apdovanojimai už šiuolaikinių aukštųjų technologijų kūrimą ir diegimą į pramoninę gamybą, molekulinė produkcija be kvapų ir be dažiklių.
„Mūsų siūloma kosmetika padės puikiai jaustis bet kurio amžiaus moteriai. Juk nesvarbu, kelintus metus skaičiuoji, priežiūros veido, rankų, kūno odai reikia kiekvieną dieną. O tinkama priežiūra palydima patikima kosmetika. Niekada nereikia bijoti naujovių. Kuo veidą tepė mūsų senelės ir mamos, nueina praeitin. Kosmetikos pramonė labai sparčiai žengia į priekį, tad kartu su naujienomis galima aplenkti laiką ir ilgai mėgautis jaunatviška išvaizda“, – kėdainietes drąsiomis ragina būti D. Jurevičius.

Spalvingais nagais papuoštos rankos – kiekvienos save mylinčios moters svajonė. O ją pasiekti galima ir pačioms!

Spalvingais nagais papuoštos rankos – kiekvienos save mylinčios moters svajonė. O ją pasiekti galima ir pačioms!

Rūpinasi ir plaukais, ir nagais, ir kvapu
„LeDiana“ konsultantai nepamiršta ir plaukų priežiūros – kėdainietėms siūlomos profesionalių kirpėjų itin vertinamos „Joico“, „Macadamia“ ir „Keune“ priemonės – šampūnai, balzamai, serumai – bei itin gerų atsiliepimų sulaukiantys plaukus tausojantys „Rick“ šepečiai.
Visi gerai žino, kad moters vizitinė kortelė – jos išpuoselėtos rankos bei nagai. Jų priežiūrai „LeDiana“ konsultantai siūlo ne tik įprastų lakų, bet ir „Bluesky“ linijos gelinio lakavimo priemones. Patyrusios pardavėjos ne tik patars, kokią madingą lako spalvą įsigyti, bet ir kaip nusilakuoti nagus, kad jie rankas puoštų mažiausiai tris savaites.
Puikiam įvaizdžiui nevalia pamiršti viliojančio ar įspūdingo kvapo. Naujojoje prekybos salelėje už patrauklią kainą galima įsigyti žinomų pavadinimų kvepalų ar jų analogų iš „Essense parfum de Collection“ kolekcijos. Pastarųjų kvepalų be konservantų galima įsigyti labai įvairios talpos – nuo 10 iki 100 mililitrų. Mažiausios talpos kaina – tik 3,30 euro, o turimo mažiausio buteliuko užpildymas – 2,60 euro.

Nuo Lietuvos juvelyrų dirbinių tiesiog neįmanoma atplėšti žvilgsnio.

Nuo Lietuvos juvelyrų dirbinių tiesiog neįmanoma atplėšti žvilgsnio.

Viliojantis sidabro gaminių skyrius
Artėjant šventėms kėdainiečius ypač turėtų vilioti sidabro gaminių skyrius. Jame gausu itališkų sidabrinių grandinėlių, Lietuvos juvelyrų autoriniai darbai su įvairiais akmenimis, pasidabruoti stalo įrankiai, paauksuoti sidabriniai papuošalai. „O ir kainos mūsų siūlomų papuošalų labai viliojančios. Sidabrinius auskarus galima nusipirkti ir už 5, ir už 20, ir už 80 eurų. Tiesiog – kiekvienam pagal norą ir galimybes. Sidabro papuošalų kolekcijas atnaujiname kas savaitę, tad pasirinkimas gana didelis“, – sakė D. Jurevičius.
Firmos „Lediana“ savininkas priminė, kad jie prekiauja ne tik įvairiomis puošmenomis ir grožio priemonėmis, bet ir siūlo įsigyti dovanų kuponų. Jie pats geriausias pasirinkimas dvejojat, ką geriau padovanoti artimam draugui ar bičiuliui.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Aukso dirbiniai

    Juvelyriniai dirbiniai, įvairūs papuošalai – puiki dovana moteriai bet kokia proga. Kogero vieni labiausiai vertinamų išlieka aukso, sidabro dirbiniai, kurie niekada neišeina iš mados.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.