Nuo pat gruodžio pradžios Pajieslio bendruomenės centre atsidarė tikrosios Kalėdų dirbtuvės. Kaip pastebėjo Pajieslio bendruomenės centro pirmininkė Irena Milerienė, baigėsi antroji advento savaitė, o Šv. Kalėdų laukimas tik stiprėja.

Pirmąją advento savaitę Pajieslio bendruomenės centras su kultūros darbuotoja Rita Tamošaitienė organizavo kalėdinių vainikų puošimą. Galėjo prisijungti visi norintys, laukiami buvo netgi patys mažiausieji, daugiafunkcį centrą lankantys auklėtiniai.

Gaminami kalėdiniai atvirukai su kultūros darbuotoja Rita Tamošaitienė (iš kairės) bei Pajieslio bendruomenės centro pirmininke Irena Mileriene.

,,Tiesiog pavydas ima, matant tokį užsidegimą, kai, atrodo, iš paprastų gamtos žaliavų atsiranda kalėdinis vainikas. O mes, moterys, vainikus gaminome pačios, jau daug metų šiuo laikotarpiu tai darome. Susirinkusios susinešė, kokių gėrybių turėjo susidžiovinusios – kas gilių, kankorėžių, smilgų, kas kokių žalumynų. Iš to ir buvo gaminami vainikai, – pasakojo I. Milerienė, pridūrusi, kad labai smagu, kai į rengiamus užsiėmimus ateina kaimo moterys. – Bendromis jėgomis, pasitardamos ir pasigaminame įvairių darbelių.“

,,Taip gimsta kalėdiniai vainikai,“ – sako Pajieslio bendruomenės centro pirmininkė Irena Milerienė.

Pajieslio daugiafunkciame centre galima buvo pasigrožėti kaimo gyventojos Daivos Gilienės rankomis sukurtų kalėdinių, adventinių vainikų bei dekoruotų kalėdinių eglučių paroda.

Šio centro lankytojai taip pat gamino ir įvairius žaisliukus eglutei papuošti. Įvyko ir edukacinis užsiėmimas ,,Kalėdinio atviruko gamyba“, kurio metu pagamintais šventiniais atvirukais bus pasveikinti bendruomenės gyventojai. ,,Labai smagu, kad gražiai bendraujame su Pajieslio darželio grupės auklėtiniais ir darbuotojomis. Vaikai labai noriai dalyvauja visose veiklose, jiems viskas įdomu,“ – pasidžiaugė Pajieslio bendruomenės centro pirmininkė.

Kalėdiniai vainikai jau laukia Kalėdų.

Pajieslio daugiafunkciame centre gruodžio 17 d. bendruomenės vaikams buvo suorganizuota kalėdinė popietė, o gruodžio 19 d. – kalėdinių meduolių marginimo diena.

Pajieslio bendruomenės centro nuotraukos

Titulinė nuotrauka: Šie kalėdiniai atvirukai pradžiugins ne vieną Pajieslio bendruomenės narį.