„Labai smagu buvo priimti jaunimo iššūkį ir drauge su jaunais žmonėmis pakovoti „Protų mūšyje“. Tenka pripažinti, kad iš šalies stebint tokius žaidimus viskas atrodo labai paprasta, tačiau, kai pats dalyvauji, supranti, jog „Protų mūšyje“ vien žinių nepakanka. Reikia drąsaus ir kitokio požiūrio tiek į sudėtingus, tiek į paprastus klausimus“, – sakė aktyvus kėdainietis Saulius Sinickis.

S. Sinickis (dešinėje) gyrė jaunimą už iniciatyvą surengti „Protų mūšį“ ir sakė būtinai dalyvausiąs kitame žaidime.

S. Sinickis (dešinėje) gyrė jaunimą už iniciatyvą surengti „Protų mūšį“ ir sakė būtinai dalyvausiąs kitame žaidime.

Jis drauge su kolegomis Tomu Žalpiu, Vidmantu Valantiejumi, Vaidu Avižiumi ir Virmantu Pikeliu dalyvavo organizacijos „Kėdainių liberalus jaunimas“ surengtame „Protų mūšio“ žaidime. Liberalai džiaugisi, kad jų komanda tarp jaunimo neliko paskutinė – aštuonių komandų rikiuotėje įsitaisė ties viduriu – užėmė garbingą ketvirtąją vietą.

„Mūsų organizacija vienija apie 35 narius. Esame veiklūs ir aktyvūs. Dalyvaujame įvairiuose renginiuose. Tačiau norime būti ne tik dalyviai, bet ir organizatoriai. Kadangi puikiai žinome, kad „Protų mūšiai“ tarp Kėdainių jaunimo gana mėgiamas užsiėmimas, tai nutarėme tokį žaidimą surengti patys. Vos paskelbėme žinią, kad rengtume mūšį, jei atsirastų norinčių, gavome net septynių komandų sutikimą. Pasiūlėme prie mūsų prisijungti ir liberalų komandai. Smagu, kad jie nepasididžiavo ir prie mūsų prisijungė. Taip labai šauniai praleidome popietę“, – sakė renginio iniciatorius Karolis Vainauskas.

Šįkart „Protų mūšyje“ varžėsi aštuonios komandos.

Šįkart „Protų mūšyje“ varžėsi aštuonios komandos.

Organizacijos „Kėdainių liberalus jaunimas“ aktyvistai negailėjo laiko, kol paruošė žaidimo klausimus. „Norėjome, kad žaidimas tilptų į tradicinių „Protų mūšių“ rėmus ir būtų įdomus. Mes kvietėme varžytis keturiuose turuose, kurių kiekvienas turėjo po dešimt klausimų. Pasirinkome sportą, muziką, Lietuvos istoriją bei bendrą tematiką. Smagu, kad žaidime buvo ir diskusijų, ir įvairių pamokų. Daug įvairių faktų sužinojome patys rengdami klausimus, daug įdomybių išsiaiškimo ir žaidimo dalyviai“, – sakė K. Vainauskas.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmą vietą iškovojo „Giros mėgėjų“ komanda, antri liko „Dark side“ nariai, o treti – „Bus gerai“ žaidėjai.

Liberalų komandos kapitonas Saulius Sinickis sakė, kad maloniai nustebino jaunimo entuziazmas ir platus požiūris į šią pramogą. Mūsų komandai teko palaužyti galvą aiškinantis, kuris Lietuvos krepšininkas daugiausiai kartų atstovavo šalies rinktinei įvariose svarbiausiose tarptautinėse varžybose. Pasirodo, kad po devynis kartus Lietuvos krepšinio rinktinės marškinėlius Pasaulio, Europos čempionatuose ar olimpinėse žaidynėse vilkėjo Gintaras Einikis ir Paulius Jankūnas. Įdomu buvo ieškoti atsakymų ir apie muzikos subtilybes ir istorines tiesas. Ačiū jaunimui už gerą renginį. Jei į kitą pakvies, būtinai dalyvausime“, – šypsojosi S. Sinickis.

Panašios naujienos