Progimnazijos stadione įrengti dar trys treniruokliai, kurie skirti ne tik mokyklos bendruomenei, bet ir gyventojams.

Progimnazijos stadione įrengti dar trys treniruokliai, kurie skirti ne tik mokyklos bendruomenei, bet ir gyventojams.

Sportuoti mėgsta įvairaus amžiaus žmonės – tuo įsitikinusi Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos bendruomenė. Šios mokyklos stadione nuo šiol pasimankštinti bus galima su dar trimis naujais lauko treniruokliais. Ir jie yra skirti ne tik progimnazijos mokiniams, bet ir visiems mikrorajono gyventojams.

Ugdymo įstaigos stadione kiek seniau jau buvo įrengti du treniruokliai. Naujųjų trijų įrengimas kainavo 4,7 tūkst. eurų. Reikalinga suma gauta iš Kėdainių rajono savivaldybės.

„Tai – brangus sporto inventorius, tačiau net neabejojame, kad jis atsipirks mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Esame dėkingi rajono savivaldybei už bendrą požiūrį, kad sveikata yra mūsų didžiausias turtas ir vertybė“, – sakė laikinai progimnazijos direktoriaus pareigas einanti Rita Lukoševičienė.

„Lauko treniruokliai yra skirti ne tik mokyklos bendruomenei, bet ir visiems mikrorajono gyventojams. Pastebime, kad žmonės – tiek jaunimas, tiek ir vyresnio amžiaus žmonės, čia gausiai ir noriai ateina pasportuoti, pasimankštinti. Tad ir toliau esame atviri visiems, norintiems sportuoti“, – šypsojosi progimnazijos kūno kultūros mokytoja Jolita Gvergždienė. Ji pridūrė, kad treniruokliais naudojamasi ir kūno kultūros pamokų metu – jie itin tinkami silpnesnio fizinio pasirengimo ir aktyvumo vaikams.

Du lauko treniruokliai mokyklos stadione stovi jau kelis metus – nors vienas jų buvo kiek pažeistas (apgadinta vieno jų kojelė), pašnekovės džiaugiasi, kad gyventojai saugo turtą bei ragina ir toliau prižiūrėti jį bei puoselėti.

Juk tai – mūsų visų gerovės labui!

(Nuotr. – I. Neliupšienės)

Akimirkos iš lauko treniruoklių pristatymo:

Lauko treniruoklių pristatymo akimirkos.

Lauko treniruoklių pristatymo akimirkos.

Lauko treniruoklių pristatymo akimirkos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.