Reikalingas skubus dantų šaknų kanalų gydymas Vilniuje? Dental P.R.O. klinika pasirūpins net pačiomis sudėtingiausiomis odontologinėmis procedūromis ir užtikrins priimtinas procedūrų kainas. Skaitydami toliau sužinosite apie dantų šaknų kanalų gydymą ir atrasite, kur kreiptis, kai reikalinga skubi odontologinė pagalba.

Kuo išskirtinės endodontijos procedūros?

Dantų šaknų kanalų gydymas (arba endodontija) yra ganėtinai sudėtinga odontologinė procedūra, reikalaujanti ypatingų žinių ir meistriškumo. Endodontijos paslaugos teikiamos toli gražu ne kiekvienoje odontologijos klinikoje, todėl kartais tenka gerokai paieškoti, kol pavyksta surasti tikrai patikimą, patyrusį ir savo darbui atsidavusį specialistą. Šiuo atveju, jeigu kreipsitės tiesiai į Dental P.R.O. ilgai ieškoti gero endodonto nereikės, nes iš karto pas jį pateksite be didesnių eilių.

Dantų šaknų kanalų gydymas atliekamas tada, kai dėl įvairių priežasčių pažeidžiamas danties nervas. Tai reiškia, jog gedimas yra įsismelkęs giliai į dantis, susidarė smarkus pažeidimas dėl įsisenėjusio karieso ar danties įskilimo. Dantų skausmas esant pažeistam nervui gali būti labai stiprus. Tokie dantų gedimai yra kur kas rimtesni, negu paviršiniai, kuomet užtenka tik paprasto plombavimo.

Kaip atliekamas kanalų gydymas?

Gydant danties kanalą paprastai prireikia ne vienos procedūros. Suleidus nuskausminamųjų vaistų, pirmiausia pragręžiamas dantis ir atidengiamas nervas. Tuomet vyksta sudėtingiausi procedūros etapai, kai endodontas užsiima pažeisto nervo gydymu. Procedūrai pavykus sėkmingai, dantis užplombuojamas laikina plomba su nuskausminamaisiais vaistais, kartais tam tikslui naudojamas ir gvazdikėlių eterinis aliejus, kuris pasižymi gydomosiomis antibakterinėmis savybėmis.

Kito vizito metu laikina plomba yra nuimama, esant poreikiui, dar atliekami užbaigiamieji kanalo gydymo veiksmai ir vyksta galutinis procedūros etapas – danties plombavimas. Jeigu danties nervas labai problematiškas, gali prireikti ir daugiau nei dviejų procedūrų. Visa tai išaiškės pirmojo vizito pas endodontą metu.

Be abejo, prieš endodontijos procedūrą padaroma retgeno nuotrauka ir nustatoma, kokia problemos priežastis apskritai, ar tai iš tiesų gedimai kanaluose. Tada parenkamas tinkamas gydymo būdas.

Su patyrusių endodontų pagalba danties šaknų kanalai vėl bus sveiki. Užsiregistruokite į odontologijos kliniką nedelsdami ir pamirškite kamuojantį dantų skausmą!

Užs. Nr. 16