Susiduriate su tokiomis problemomis kaip aknė ar kiti odos susirgimai? „Vivus Sanus“ klinikoje atliekamas aknės gydymas lazeriu yra viena iš patikimiausių ir profesionaliausių procedūrų. Po jų galėsite vėl mėgautis gražia bei lygia oda, aknė daugiau nebebus kamuojanti problema. Skaitykite ir sužinokite, kaip atliekamas aknės gydymas bei kokių rezultatų galite tikėtis.

Aknės gydymo lazeriu efektyvumas

Aknė – tai viena iš labiausiai paplitusių odos problemų, kuomet odoje pasireiškia dažni odos bėrimai, dygsta maži spuogeliai ir spuogai. Su šia problema dažnai susiduria jauni žmonės. Išgydyti šį odos susirgimą nėra labai sudėtinga. Spuogeliai nebūna piktybiniai, vienintelė žala, kurią jie gali palikti – nebent maži randeliai.

Aknės gydymo metodai visų pirma priklauso nuo aknės tipo. Aknė gali būti komedoninė, pūlinė ar uždegimo. Skirtingai pasireiškia šių tipų požymiai ir sukeliami odos sveikatai pavojingi veiksniai. Aknės požymiai paprastai atsiranda tiek ant veido, tiek ant nugaros, pečių, iškirptės srities odos ir kitur.

Vienas iš efektyviausių aknės gydymo būdų yra gydymas lazeriu. Modernios lazerinės technologijos veikia itin tikslingai ir be žymesnių šalutinių veiksnių. Procedūrų metu galėsite atsipalaiduoti ir jaustis užtikrintai, ramiai, kadangi žinosite, jog Jūsų rūpesčiai yra profesionalių specialistų rankose.

Greiti ir efektyvūs rezultatai

Modernios lazerinės technologijos leidžia pasiekti itin greitus ir veiksmingus rezultatus. Gražia oda mėgautis galėsite jau visai netrukus, beveik iš karto po procedūros. Tiesa, procedūrų poveikis priklauso nuo konkrečios odos sveikatos būklės. Norint pasiekti geresnių rezultatų, procedūras naudinga pakartoti keletą kartų. 

Taip pat ne mažiau svarbu yra ir pasirūpinti odos priežiūra savarankiškai. Šitaip procedūrų poveikis bus ilgalaikiškesnis, išvengsite susirgimų ateityje. Konsultacijos metu klinikos gydytojai suteiks visas reikiamas žinias apie odos priežiūrą bei informuos apie būsimų procedūrų eigą.

Greitas, efektyvus, neskausmingas aknės bei kitų odos susirgimų gydymas lazeriu pagal individualius poreikius! Kreipkitės į patyrusius klinikoje dirbančius odos gydytojus ir visai netrukus susirgimus galėsite pamiršti.

Užs. Nr. 27

Panašios naujienos