Kėdainių profesinio rengimo centras atsisveikino su keturioliktąja absolventų laida. Joje – 153 jaunuoliai.

Marina ir Robertas dar neatsisveikins su Profesinio rengimo centru – čia mokysis kitų specialybių.

Marina ir Robertas dar neatsisveikins su Profesinio rengimo centru – čia mokysis kitų specialybių.

Po pusantrų ar trejų mokymosi metų centrą paliko būsimi apdailininkai statybininkai, automobilių elektromechanikai ir mechanikai, logistai ekspeditoriai, maisto pramonės darbuotojai, suvirtintojai, tarptautinių vežimų vairuotojai ekspeditoriai ir prekybos įmonių vadybininkų padėjėjai.

„Mūsų centre jaunuoliai įgijo pastaruoju metu labai paklausias specialybes. Tad tikrai nemanau, kad tiems, kas tikrai norės, įsidarbinti nebus problemų. Profesinių centrų ir mokyklų privalumas – kad jaunimas gauna itin daug praktinių įgūdžių. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su darbdaviais, tad puikiai žinome jų lūkesčius ir stengiamės juos išpildyti“, – sakė Kėdainių profesinio rengimo centro direktorius Dangiras Kačinskas.

Praėjusį rudenį Profesinio rengimo centre mokytis norą pareiškė apie 600 jaunuolių. Šįmet jaunų žmonių, norinčių kuo skubiau įgyti specialybių, tikimasi sulaukti dar daugiau, nes lankstus pedagogų kolektyvas, atsižvelgdamas į darbo rinkos pokyčius, jaunimui siūlys dvi paklausias specialybes: kvies mokytis elektriko ir kompiuterių priežiūros programų.

Greta Vaičiurgytė centrą baigė su pagyrimu.

Greta Vaičiurgytė centrą baigė su pagyrimu.

Šįmet atnaujinome centro strategiją. Joje darome įvairių pakeitimų atsižvelgdami į darbdavių pageidavimus. Be to, nepamirštame ir suaugusiųjų, kurie nori persikvalifikuoti. Jiems taip pat sudarome paklausiausiaų specialybių mokymosi programas. Dabar karščiausiai naujiena suaugusiesiems – tolimųjų reisų ir autokarų vairuotojų ruošimas“, – sakė D. Kačinskas.

Marina Čarušina ir Robertas Bolotov centre įgijo logistų ekspeditorių specialybes. Abu jaunuoliai sakė, kad jiems patiko mokytis draugiškame kolektyve. Jie turėjo galimybių palyginti savo specialybę tarp Lietuvos ir Turkijos, nes gamybinę praktiką atliko ir toje tolimoje šalyje. „Mokslai buvo tikrai įdomūs ir naudingi. Tačiau darbintis neskubėsiu, dar mokysiuosi kitos specialybės tame pačiame centre“, – sakė diplomą rankoje spausdama Marina Čarušina.

Jaunuosius Profesinio rengimo centro absolventus su naujo gyvenimo starto pradžia pasveikino žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienįs padėjėja Eglė Petrauskienė, rajono vicemerė Olga Urbonienė, Šv. Jurgio parapijos klebonas Artūras Stanevičius, socialiniai įstaigos partneriai, darbdaviai. Visi sutartinai jaunimui linkėjo atrasti savo gyvenimo kelią, būti drąsiais ir darbščiais.

[tribulant_slideshow gallery_id=“104″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.