Sekmadienio vakarą kalnaberžiečiai savo namuose pasigedo didžiulės pinigų sumos ir brangių papuošalų.

Lapkričio 1 d. apie 21 val. Kalnaberžės kaime, Surviliškio seniūnijoje, pastebėta, kad iš namo, išlaužus vonios langą, pavogta apie 350 svarų sterlingų, apie 11 000 eurų ir įvairūs auksiniai papuošalai. Nuostolis nustatinėjamas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 3 dalį, kurioje nurodoma, kad tas, kas pagrobė didelės vertės svetimą turtą arba didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes arba pagrobė svetimą turtą dalyvaudamas organizuotoje grupėje, baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.

(Hugo.arg  nuotr.)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

About The Author

Related Posts

4 komentarai

 1. kajus

  Jūs man pasakykit, kas duoda tai Malinauskienei rašyti kriminalus? Pamenat, avariją kai nusigrybavo? Dabar vėl tas pats, vagystė visai ne tame kaime, net ne toje seniūnijoje, tyrimas dar nepradėtas, nes vyksta aplinkybių tikslinimas. Kodėl jūs sau leidžiate rašyti tokius straipsnius nepatikrinę faktų? Juk tai visiška nesąmonė, visuomenės dezimformacija.

  Atsakyti
  • As

   Juk cia ne zurnalistai kalti, Rinkos redakcija irgi ta pati parase. Kauno policija suda sumale eilini syki. Sutinku, kad reiktu labai tikrint policijos informacija, nes labai daug kliurku jie daro. Tuomet susidaro vaizdas, kad kaltas zirnalistas, nors taip nera, kalti pareigunai.

   Atsakyti
 2. jarosas

  O KAIP PAREIGUNUI TEISINGAI TA ADRESA UZRASYT JEI KEDAINIUOSE LIKES TIK VIENAS TYREJAS. JIS VOS FORMINT IVYKIUS SPEJA, TAD APIE IVYKIU TYRIMA NET NEKALBU. SIUO ATVEJU PRADETAS APLINKYBIU TIKSLINIMAS, IKI IKITEISMINIO TYRIMO DAR TOLI

  Atsakyti
 3. kajus

  Tuomet yra kita bėda. Reiškia, kad žurnalistai, nepatikrinę faktų, juos tiesiai permeta į spaudą ir viskas. Tai koks čia darbas? Kur žurnalistika? Žurnalistika iš Kauno policijos puslapio paimti suvestinės tekstą ir jį paskelbti svetainėje? Tai nėra žurnalistika. Man patikdavo skaityti gerb. V. Masilionytės tekstus, archyve jų apstu, kuriuose ji išnagrinėja kiekvieną nelaimę, gauna komentarus, patikrina faktus. Įdomi tuomet būdavo Mugė.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.