Penkioliktą kartą rengiamų Kultūros ir meno dienų šventė pasiekė Krakių seniūniją. Iš jos nei patys šeimininkai, nei jų bičiuliai tuščiomis negrįžo: kas duonos kepaliuką, medaus indelį ar rankų darbo žvakę nusipirko, o geros nuotaikos ir puikių emocijų gavo visi koncerto dalyviai ir žiūrovai.

Prieš koncertą verslininkas Saulius Grinkevičius domėjosi, kaip Erikas Augustinavičius gamina midų.

Prieš koncertą verslininkas Saulius Grinkevičius domėjosi, kaip Erikas Augustinavičius gamina midų.

Pasak Krakių kultūros centro vadovo Roberto Dubinkos, Krakėse netrūksta žmonių, mėgstančių dainą, šokį ir muziką, kiek sunkiau žiūrovus į koncertus sukviesti. „Turime ne vieną daug patirties sukaupusį kolektyvą, ypač džiaugiamės tais, kas ne tik savo krašte pakoncertuoja, bet ir į Dainų šventę nuvažiuoja. Kartais baiminamės, kad koncertų salės tuščios nebūtų, bet šiandien tokių baimių nėra – saviškių pasirodymų pasižiūrėti susirinko pilna didžioji salė“, – sakė R. Dubinka. Jis ypač pasidžiaugė svečių gausa: „Kai šitiek daug svečių atvyksta ir dėmesį parodo, galime suprasti, kad mūsų renginys yra labai vertinamas.“

Išradingai šešėlių teatru pradėję pasirodymą krakiškiai ir dainavo, ir šoko, ir muzikavo. Vieni kitus scenoje keitė jaunieji ir pagyvenę saviveiklininkai.

Pasibaigus koncertui paaiškėjo, kad daugiausia žiūrovų simpatijų sulaukė šokių kolektyvas „Just go“. Jis lapkričio 29-ąją kartu su dar dviem kolektyvais, kuriuos išrinks vertinimo komisija, Krakėms atstovaus finaliniame Kultūros ir meno dienų renginyje Kėdainiuose.

Visus renginius lankantis bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius kiekvienoje seniūnijoje tūkstančiu litų paskatinantis bent po vieną kolektyvą Krakėse apdovanojo vaikų folkloro ansamblį „Smilgelė“ ir vokalinį instrumentinį ansamblį „Groovy boys“.

Rajono vicemerė Nijolė Naujokienė, pagyrusi krakiškius už išradingumą bei profesionalumą, pažadėjo padaryti viską, kad kuo greičiau būtų pradėta Krakių kultūros centro renovaciją: „Padarysiu viską, kad jau kitąmet būtų pradėti jūsų salės renovacijos projektavimo darbai.“

[tribulant_slideshow gallery_id=“59″]

About The Author

Related Posts

4 komentarai

 1. :)

  Kultūros ir meno dienos vyksta kasmet, meno mėgėjų kolektyvai repetuoja dešimtmečius, bet gerasis dėdė Grinkevičius tik šiemet sugalvojo dovanoti tūkstančius saviveiklininkams. Spėkit iš trijų kartų, kur čia šuo pakastas?

  Atsakyti
 2. Vytautas

  O Jus is triju kartu spekite, kodel V.Uspaskicha visaip kritikavusi geroji Nijole Naujokiene grizo i Darbo partija ir dabar, kiek beistengdama. ji liaupsina.

  Atsakyti
 3. ( : puks

  Viskam yra pirmas kartas, taip pat biologams grįžt prie biologijos.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.