Baigiantis metams, gruodį, Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su policijos rėmėjais skelbė konkursą, kuriame ragino vaikus nupiešti, kaip Lietuvos policijos bičiulis Amsis saugiai švenčia Kalėdas.

Pasak, Roberto Mackevičiaus, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūno, konkursas buvo skelbtas ne tik Kėdainių mieste, bet ir atskirose rajono bendruomenėse, kuriose gyvena aktyvūs policijos rėmėjai.

„Džiaugiamės, kad Kėdainių policijos komisariatas paruošė tiek daug dovanų, o iniciatyvūs policijos rėmėjai aplankė laimėtojus su prizais. Puikiais prizais apdovanoti ne tik Kėdainių miesto, bet ir Surviliškio, Miegėnų, Devynduonių, Meironiškio, Labūnavos, Beinaičių bendruomenių mažieji,“ – sakė R. Mackevičius.

Policijos pareigūnai kartu su Amsiu pažada, kad konkursų ateityje dar tikrai bus!

2 Responses

 1. jakaterina

  apie kiekviena suduka muge parasys? kokie nekuribingi. nusenot

  Atsakyti
 2. Birutė

  Puikus konkursas.Labai gražūs piešiniai. Ačiū už dovanas Kėdainių rajono policijos komisariatui, suteiktą džiaugsmą mažiesiems.
  Mieli pareigūnai, Jus esate reikalingi ir mažam, ir senam. Tik jūs galite užtikrinti saugumo jausmą greta esančiam. Gerų metų!

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.